Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
ES fondu ziņas: Vides ministrija aicina uz noslēguma semināru ES fondu mazo ūdenssaimniecības projektu iesniedzējiem
04.03.2009 Informāciju sagatavoja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Šī gada 11.martā, plkst. 10:00 Rīgā, Vides ministrijā, Peldu ielā 25, notiks noslēguma seminārs potenciālajiem Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektu iesniedzējiem 2007. - 2013. gada aktivitātē „Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība apdzīvotās vietās ar iedzīvotāju skaitu līdz 2000”. Pasākums tiek organizēts 1. projektu atlases kārtas ietvaros un tajā aicināti piedalīties visi ieinteresētie ūdenssaimniecības sabiedrisko pakalpojumu sniedzēji.

Semināra laikā Vides ministrijas speciālisti sniegs atbildes uz aktuālajiem jautājumiem par projektu iesniegumu sagatavošanu aktivitātē paredzētā finansējuma saņemšanai un informēs par ievērojamiem vienkāršojumiem projektu izstrādē saistībā ar tiesību aktu grozījumiem.

Šī aktivitāte tiks īstenota atklātas projektu iesniegumu atlases ietvaros. Projekta iesniedzējs var būt ūdenssaimniecības sabiedrisko pakalpojumu sniedzējs, kas saskaņā ar pārvaldes lēmumu, pārvaldes līgumu vai pašvaldības un kapitālsabiedrības līgumu (atkarībā no projekta iesniedzēja juridiskā statusa) sniedz ūdenssaimniecības pakalpojumus projekta teritorijā.

Jau ziņots, ka projektu iesniegumus minētajā aktivitātē var iesniegt Vides ministrijā līdz š.g. 27. martam. Informācija par projektu iesniegumu sagatavošanu un iesniegšanu ir pieejama Vides ministrijas mājas lapas sadaļā „Fondi un investīcijas”.

Papildus informācijai zvaniet Projektu finanšu un atbalsta departamenta Ūdenssaimniecības projektu nodaļas vadītāja vietniecei Ilzei Krēmerei, tālr.67026906, e-pasts: ilze.kremere@vidm.gov.lv

 

Vides ministrijas
Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67026418; 67026582
E-pasts: prese@vidm.gov.lv

  

Informācija redaktoriem:

Šos projektus līdzfinansēs no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem.

3.4.1.1.aktivitātes „Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība apdzīvotās vietās ar iedzīvotāju skaitu līdz 2000” mērķis ir ūdenssaimniecības pakalpojumu – ūdensapgādes un notekūdeņu savākšanas un attīrīšanas – kvalitātes uzlabošana un ūdenssaimniecības pakalpojumu pieejamības paplašināšana, nodrošinot kvalitatīvu dzīves vidi, samazinot vides piesārņojumu un ūdenstilpju eitrofikāciju, sekmējot ūdens resursu un energoresursu racionālu izmantošanu.

Tās ietvaros tiks atbalstīta ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projektu realizācija apdzīvotās vietās ar iedzīvotāju skaitu no 200 līdz 2000 un apdzīvotās vietās, kur iedzīvotāju skaits ir mazāks nekā 200, kā arī autonomas ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas (skolas un citi) attīstība, ja ir būtiski vides piesārņojuma riski, sabiedrības veselības riski vai arī ieguvumi reģionālās attīstības veicināšanai.

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
02.06.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta