Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Darbības jomasReģionālā attīstībaProjektiCoast4UsAktualitātes
 
 
 
13.02.2019. INTERREG Centrālās Baltijas jūras reģiona 2014.-2020. gadam programmas projekta “Coast4us – Piekraste mums” sanāksme

Š.g. 13. februārī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rīkoja INTERREG Centrālās Baltijas jūras reģiona 2014.-2020. gadam programmas projekta “Coast4us – Piekraste mums” Latvijas partneru tikšanos un vietējo iesaistīto pušu grupas sanāksmi.

Sanāksme tika rīkota ar mērķi nodrošināt veiksmīgu projekta īstenošanu, veicinot savstarpējo komunikāciju Latvijas partneru – VARAM, Rīgas Tehniskā universitāte, Carnikavas pašvaldība, Saulkrastu pašvaldība un Salacgrīvas pašvaldība – vidū, kā arī, lai iesaistītu projekta īstenošanā arī citas ieinteresētās puses – citas piekrastes pašvaldības, plānošanas reģionus, NVO u.c.

Sanāksmes pirmajā daļā Latvijas projekta partneri iepazīstināja viens otru ar līdz šim paveiktajiem darbiem un 2019. gadā plānotajām aktivitātēm. Tāpat tika diskutēts par tuvākajiem plānotajiem pasākumiem projekta ietvaros – konference par jūras un piekrastes plānošanu un projekta partneru sanāksmi Latvijā maijā, kā arī šo pasākumu saturu. Savukārt, sanāksmes otrajā daļā projekta partneriem pievienojās vietējās rīcības grupas dalībnieki – pārstāvji no Valsts kancelejas, Publisko un privāto partnerattiecību biedrības “Sernikon”, Rīgas domes, Baltijas Vides foruma, Rīgas un Vidzemes plānošanas reģioniem.

Sanāksmes otrajā daļā tika diskutēts par vietējās rīcības grupas dalībnieku papildinošajām aktivitātēm, iespējamo līdzdalību un iesaisti projekta īstenošanā, kā arī tika runāts par Smart Villages/Smart Cities un līdzdalības budžeta konceptu izmantošanu ciemu attīstības plānošanā.

Sanāksmes dalībnieki apmainījās ar noderīgu informāciju un jaunām idejām, kā arī tika nodrošināta kontaktu apmaiņa, lai projekta partneri varētu īstenot ciešāku sadarbību ar vietējās rīcības grupas dalībniekiem, tādējādi nodrošinot arī veiksmīgāku un efektīvāku projekta īstenošanu.

 


 

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
24.01.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta