Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Darbības jomasReģionālā attīstībaProjektiCoast4UsAktualitātes
 
 
 
16.05.2019. norisinājās INTERREG Centrālās Baltijas jūras reģiona 2014.-2020. gadam programmas projekta “Coast4us – Piekraste mums” partneru sanāksme Salacgrīvā, Latvijā

16. maijā norisinājās INTERREG Centrālās Baltijas jūras reģiona 2014.-2020. gadam programmas projekta “Coast4us – Piekraste mums” partneru sanāksme Salacgrīvā, Latvijā.

Partneru sanāksme tika veltīta vairāku jautājumu apskatīšanai. Sanāksmes sākuma daļā partneri ieguva aktuālāko informāciju par projektu. Tāpat sanāksmes sākuma daļā VARAM prezentēja sagatavotās Ciemu attīstības plānu izstrādes vadlīnijas. Tika prezentēta vadlīniju atjaunotā versija un partneri tika iepazīstināti ar svarīgāko informāciju par to, kāds ir galvenais saturs, kas ir iekļauts vadlīnijās, kā arī prezentācijas laikā tik diskutēts ar partneriem un uzzināti viedokļi un sākotnējie komentāri par atjaunoto vadlīniju versiju. Tāpat tika pārrunāts projekta ilgtspējas aspekts.

Dienas otrajā daļā tika organizēta “walk and talk” sesija, kuras laikā tika izrunāti projekta ietvaros sasniedzamie rādītāji un kādas aktivitātes plāno katrs partneris, lai sasniegtu projekta kopējos rādītājus. Sanāksmes beigās bija iespēja iepazīties ar projekta “Ukraine4us” ietvaros plānotajām un paveiktajām aktivitātēm – projekts, kurš ar Zviedrijas institūta atbalstu ir integrēts “Coast4us” projektā.

Kopumā sanāksmē piedalījās apmēram 40 dalībnieki – attīstības plānotāji, projektu vadītāji, NVO pārstāvji , pašvaldību un valsts iestāžu darbinieki no Latvijas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas un Ukrainas.

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
24.01.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta