Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 


 
Darbības jomasReģionālā attīstībaProjektiLARSPartneri
 
 
 

INTERREG Baltijas jūras regiona transnacionālā sadarbības programma

Projekts “Viedās specializācijas mācīšanās starp reģioniem” (LARS)

Ir iznākusi jaunākā ziņu lapa par LARS projektu!

 


Partneri

Projekta LARS konsorciju veido partneri no Latvijas, Lietuvas, Vācijas, Norvēģijas, Zviedrijas un Somijas.

Regional Council of Ostrobothnia, Somija

Region Västerbotten, Zviedrija

Oppland County Authority, Norvēģija

Hamburg University of Applied Sciences, Vācija

Regional Council of Päijät-Häme, Somija

Lithuanian Institute of Agrarian Economics, Lietuva

Lithuanian Innovation Centre, Lietuva

Ministry of Environmental Protection and Regional Development, Latvija

University of Vaasa, Somija

CPMR Baltic Sea Commission

 

Kontaktpersonas

 

Regional Council of Ostrobothnia, Somija

Jerker Johnson, jerker.johnson@obotnia.fi

Region Västerbotten, Zviedrija

Stina Karlgren, stina.karlgren@regionvasterbotten.se

Oppland County Authority, Norvēģija

Turid Knutsen, turid.knutsen-lovik@oppland.org

Hamburg University of Applied Sciences, Vācija

Ivonne Stresius, ivonne.stresius@haw-hamburg.de

Regional Council of Päijät-Häme, Somija

Marko Mälly, marko.mally@paijat-hame.fi

Riika Kivelä, riika.kivela@paijat-hame.fi

Lithuanian Institute of Agrarian Economics, Lietuva

Rita Vilke, rita.vilke@laei.lt

Lithuanian Innovation Centre, Liietuva

Edgaras Leichteris, e.leichteris@lic.lt

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Latvija

Alise Vecozola, alise.vecozola@varam.gov.lv

University of Vaasa, Somija

Seija Virkkala, seija.virkkala@uwasa.fi

CPMR Baltic Sea Commission

Lucille Ehrhart, lucille.ehrhart@crpm.org

Åsa Bjering, asa.bjering@crpm.org

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 



 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
06.12.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta