Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Fondi un investīcijasKohezijas fondsES fondu finansējums 2014.-2020. gadā
 
 
 
Reģionālās attīstības koordinācijas padomes materiāli (lēmumi par finansējuma un iznākuma rādītāju sadalījumu starp pašvaldībām)

Reģionālās attīstības koordinācijas padome (turpmāk – Padome) nodrošina Eiropas strukturālo un investīciju fondu 2014.–2020. gadam ieguldījumu koordinēšanu, īstenošanu un uzraudzību atbilstoši reģionālās politikas finansēšanas principiem, kas noteikti Reģionālās attīstības likumā.

Padome izskata un saskaņo pašvaldību iesniegtos attīstības programmu investīciju plānus, izvērtējot to atbilstību integrētas pieejas principiem, kā arī izvērtē projektu ideju atbilstību normatīvajiem aktiem par Eiropas Savienības fondu 2014.–2020. gada darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" specifisko atbalsta mērķu atbalsta piešķiršanu, administrēšanu un uzraudzību, kā arī Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda plānošanas perioda 2014.–2020. gadam plānošanas dokumentiem un pašvaldību attīstības programmām.

Padomes sastāvā ir pa vienam balsstiesīgam Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Finanšu ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Labklājības ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Kultūras ministrijas, Satiksmes ministrijas, Veselības ministrijas, Zemkopības ministrijas, Pārresoru koordinācijas centra, Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas, Reģionālo attīstības centru apvienības, Novadu apvienības, katra plānošanas reģiona, Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvim. Padomes darbā novērotāja statusā ir tiesības piedalīties Centrālās finanšu un līgumu aģentūras un Valsts reģionālās attīstības aģentūras pārstāvim, kā arī pašvaldības pārstāvim, ja tiek izskatīts attiecīgās pašvaldības investīciju plāns, projektu ideju koncepti vai citi saistītie jautājumi.

Padome, pildot šajos noteikumos noteiktos pienākumus, atrodas vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra funkcionālā pārraudzībā.

 

Reģionālās attīstības koordinācijas padomes darbību reglamentējošie dokumenti

 

VARAM pārziņā esošo reģionālās attīstības specifisko atbalsta mērķu (4.2.2., 3.3.1., 5.6.2.) finansējuma un rezultatīvo rādītāju sadalījums pašvaldībām

 

Reģionālās attīstības koordinācijas padomes protokollēmumi

 

Kontaktinformācija:

VARAM Reģionālās politikas departaments
Reģionālās attīstības plānošanas nodaļa

Jevgēnija Butņicka (67026931, jevgenija.butnicka@varam.gov.lv)
Krista Krūmiņa (66016752, krista.krumina@varam.gov.lv)
Andris Eglītis (66016777, andris.eglitis@varam.gov.lv)
Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
03.07.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta