Par ministriju
Kontakti
Prezidentūra Eiropas Savienības Padomē
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Komunikācijas plāns
  Darba piedāvājumi
  Foto galerija
  Video galerija
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 


 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Preses relīzes
30.01.2015.

Mitrāju diena

Jaunākie pētījumi liecina, ka kopš 1900. gada vairāk nekā 64% no pasaules mitrājiem ir iznīcināti, un dažos reģionos, jo īpaši Āzijā, zaudējumi ir vēl lielāki. Iemesls kāpēc mums vajadzētu vairāk rūpēties par mitrājiem - tie ir vienīgais mūsu saldūdens avots un būtiska visas cilvēces attīstības sastāvdaļa un pastāvēšanas priekšnosacījums.

30.01.2015.

Ūdens bioloģisko resursu kontrole īpaši aizsargājamās dabas teritorijās

Ūdeņiem pārklājoties ar ledu, uz eriem un upēm parādās zemledus makšķerēšanas cienītāji. Savukārt Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas valsts vides inspektoriem sākas makšķerēšanas un dabas aizsardzības noteikumu ievērošanas ziemas kontroļu laiks. Rāznas nacionālā parka teritorijā tiek apsekots gan Lubāna un Rāznas ezers – vieni no lielākajiem Latvijas ezeriem, gan citas mazākas ūdenstilpes un ūdensteces.

28.01.2015.

Tiek izsludināts projektu konkurss vadlīnijas „Atbildīgs dzīvesveids” aktivitātē „Vides izglītības nometņu organizēšana bērniem un jauniešiem ar invaliditāti (t.sk. ar īpašām vajadzībām)” finansējuma saņemšanai 2015.gadā

Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) administrācija, saskaņā ar Latvijas vides aizsardzības fonda padomes 2015.gada 22.janvāra sēdes Nr.1 lēmumu, izsludina projektu konkursu vadlīnijas  „Atbildīgs dzīvesveids” aktivitātē „Vides izglītības nometņu organizēšana bērniem un jauniešiem ar invaliditāti (t.sk. ar īpašām vajadzībām)” finansējuma saņemšanai 2015.gadā.

27.01.2015.

Valdība pieņēma labvēlīgus nosacījumus valsts budžeta dotāciju saņemšanai pašvaldībām ES fondu līdzfinansēto projektu īstenošanai

Šodien, 2015. gada 27.janvārī Ministru kabineta sēdē valdība pieņēma labvēlīgus nosacījumus valsts budžeta dotāciju saņemšanai pašvaldībām Eiropas Savienības (turpmāk - ES) struktūrfondu un Kohēzijas fonda 2014.–2020.gada plānošanas perioda līdzfinansēto projektu īstenošanai.

26.01.2015.

Publiskoti pirmie „Latvijas e-indeksa” mērījumu rezultāti

Pirmdien, 26. janvārī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā publiskoti pirmie „Latvijas e-indeksa” mērījumu rezultāti, kas raksturo pašvaldību un valsts iestāžu e-vides attīstības līmeni. Starp valsts iestādēm ministriju grupā augstākos rezultātus uzrādīja Finanšu ministrija, bet iestāžu grupā – VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija. Savukārt, pašvaldību vidū augstākie rezultāti ir republikas nozīmes pilsētu grupā - Valmierai, lielo novadu grupā – Dobeles novadam, bet mazo novadu grupā – Strenču novadam.
26.01.2015.

Konferencē iepazīstinās ar inovācijām Baltijas jūras izpētē

Četru valstu zinātnieki, vairāk kā četrus gadus strādājot kopā, pētījuši Baltijas jūras bioloģisko daudzveidību un tās mijiedarbību ar cilvēku saimniecisko darbību. Izstrādāti gandrīz 50 rādītāji, pēc kuriem noteikt vides stāvokli jūrā, kā arī pārbaudītas vairākas inovatīvas metodes Baltijas jūras izpētei.

26.01.2015.

VARAM aicina piedalīties seminārā par uzņēmējdarbības veicināšanu reģionos

2015. gada februārī un martā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) aicina piedalīties „Zināšanu eņģeļu” apmācības programmas seminārā par uzņēmējdarbības veicināšanu, kas Latgales un Kurzemes reģionā notiks ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu.

26.01.2015.

Tiks paziņoti pirmie „Latvijas e-indeksa” uzvarētāji

Šodien 2015. gada, 26. janvārī, plkst. 12.00 Peldu ielā 25, Rīgā Vides attīstības un reģionālās aizsardzības ministrijā (turpmāk - VARAM) tiks paziņoti pirmie „Latvijas e-indeksa” uzvarētāji.

26.01.2015.

Baltās cielavas stāsti - Gaujas nacionālais parks

Pirmais un vecākais nacionālais parks Latvijā dibināts 1973. gada 14. septembrī.
23.01.2015.

Pieejami VARAM pētījuma pirmie dati par izglītības un veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Latvijas reģionos

Pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk – VARAM) pasūtījuma tiek izstrādāts pētījums „Publisko individuālo pakalpojumu klāsta izvērtējums atbilstoši apdzīvojumam”. VARAM mājas lapā pieejami pirmie pētījuma dati par izglītības un veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Latvijas reģionos*.

23.01.2015.

Pasaules Dabas Fonds: Ar jaunu video pasaule sāk gaidīt Zemes stundu 2015

Šonedēļ, nākot klajā jaunajam Zemes stundas 2015 video, pasaulē sākas vērienīgākā klimata tēmai veltītā pasākuma – Zemes stunda – gaidīšanas svētki. Fonā skanot populārajai britu rokgrupas Bastille dziesmai “Pompeii”, divu minūšu garais video parāda kā Zemes stunda apvieno visu pasauli vienam mērķim – ilgtspējīgai nākotnei.

21.01.2015.

Ministrs K.Gerhards: Latvijas prezidentūras prioritātes – klimata politika, gaisa kvalitāte, resursu efektivitāte un bioloģiskā daudzveidība

Trešdien, 2015.gada 21.janvārī, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards iepazīstināja Eiropas Parlamenta Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komitejas deputātus ar Latvijas prezidentūras prioritātēm vides jomā.
21.01.2015.

Ievēlēts jaunais Vides konsultatīvās padomes sastāvs

2015. gada 20. janvārī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (turpmāk – VARAM) Vides konsultatīvās padomes (turpmāk - VKP) ikgadējās vēlēšanās tika ievēlēts jaunais padomes sastāvs*.
20.01.2015.

Ministrs K.Gerhards iepazīstinās Eiropas Parlamenta deputātus ar Latvijas prezidentūras prioritātēm vides jomā

Trešdien, 2015.gada 21.janvārī, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards iepazīstinās Eiropas Parlamenta Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komitejas deputātus ar Latvijas prezidentūras prioritātēm vides jomā.

19.01.2015.

VARAM uzdots veikt mērķdotāciju uzraudzību pašvaldību pasākumiem

2015.gadā valdība ir piešķīrusi finansējumu pašvaldību pasākumu īstenošanai 1 438 007 EUR apmērā un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (turpmāk – VARAM) ir uzdots veikt mērķdotāciju uzraudzību* likumam „Par valsts budžetu 2015.gadam”.

19.01.2015.

Rīgā notiks ES neformālā sanāksme par starptautisko klimata politiku

No 2015.gada 21.janvāra līdz 22. janvārim Rīgā, Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (turpmāk - ES) Padomē ietvaros, notiks ES neformālā sanāksme par starptautiskajām sarunām par klimata pārmaiņu jautājumiem.

19.01.2015.

Baltās cielavas stāsti - nēģu zveja

Nēģu murdu tacis - tradicionāls un unikāls zvejas veids. Nēģi daudziem ir īpaša delikatese, taču to zveja pasaulē ir maz izplatīta. Latvijā tikai Salacgrīvā mūsdienās nēģu zvejai joprojām lieto unikālu zvejas paņēmienu ar daudzu gadsimtu vēsturi.
16.01.2015.

VARAM darbinieki aktīvi piedalījās asins donoru dienā

Šodien, 2015. gada 16. janvārī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (turpmāk – VARAM) sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru organizēja asinis donoru diena, kurā aktīvi piedalījās ministrijas darbinieki.

16.01.2015.

Baltās cielavas stāsti - Latvijas nacionālais putns

No 2015. gada 1. janvāra līdz 2015. gada 30. jūnijam Latvija ir prezidējošā valsts Eiropas Savienības (turpmāk – ES) Padomē. Prezidentūras pusgadā Latvijas nacionālais putns baltā cielava reizi nedēļā izstāstīs īsu stāstiņu par kādu mūsu valsts dabas vērtību, simbolu un ar to saistīto kultūrvēsturisko mantojumu vai izglītojošo darbību.

16.01.2015.

Baltās cielavas stāsti - Latvijas vecākā aizsargājamā dabas teritorija

No 2015. gada 1. janvāra līdz 2015. gada 30. jūnijam Latvija ir prezidējošā valsts Eiropas Savienības (turpmāk – ES) Padomē. Prezidentūras pusgadā Latvijas nacionālais putns baltā cielava reizi nedēļā izstāstīs īsu stāstiņu par kādu mūsu valsts dabas vērtību, simbolu un ar to saistīto kultūrvēsturisko mantojumu vai izglītojošo darbību.

16.01.2015.

24. janvārī dabas izglītības centrā „Meža mājā” varēs mācīties atpazīt zvēru pēdas

Dabas izglītības centrs „Meža māja” 24. janvārī aicina uz kārtējo atvērto durvju dienas pasākumu, kas šoreiz būs veltīts dzīvnieku pēdām mežā.

14.01.2015.

Latvijas iedzīvotāji līderi e-pakalpojumu izmantošanā Baltijas valstīs

Eurostat dati liecina, ka 2014.gadā 54% Latvijas iedzīvotāju tiešsaistē ir sazinājušies ar publiskās pārvaldes iestādēm, apsteidzot pārējās Baltijas valstis, kā arī Eiropas Savienības (turpmāk - ES) vidējo rādītāju (46%).

12.01.2015.

VARAM Latvijas reģionu iedzīvotājus aicina piedalīties apmācību seminārā „Nākotnes pilsētas spēle”

VARAM Latvijas reģionu iedzīvotājus aicina piedalīties divu dienu apmācību seminārā „Nākotnes pilsētas spēle” kas notiks Latgalē, Vidzemē un Kurzemē.

12.01.2015.

Kura ir “Gada labākā būve Latvijā 2014”?

Piedalies „Būvniecības dienā” – skates finālā un konferencē „Droša un kvalitatīva būvniecība” 2015. gada 26. martā Rīgas Tehniskajā universitātē! Piesaki savu būvi skatei un pierādi, ka tā pelnījusi titulu “Gada labākā būve Latvijā 2014”!

10.01.2015.

Ministrs K.Gerhards par plūdu bīstamo situāciju Ogrē: nepieciešami gan preventīvi pasākumi, gan ilgtermiņa risinājums

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministrs Kaspars Gerhards 9.janvārī kopā ar VARAM speciālistu komandu vides aizsardzības, investīciju politikas un attīstības instrumentu jomā apmeklēja Ogri, kur iepazinās ar situāciju Ogres upē posmā pirms ietekas Daugavā un pēc tam piedalījās kopējā sēdē ar Ogres novada domes deputātiem, ārkārtas dienestu, Zemessardzes pārstāvjiem un ekspertiem.
09.01.2015.

Eiropas Komisijas komisāru kolēģijas vizītes laikā diskutē par Latvijas prezidentūras prioritātēm digitālajā jomā

Ar mērķi pārrunāt Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē prioritātes un veicināt sociālo partneru, nevalstisko organizāciju un sabiedrības dialogu ar Eiropas Komisiju (EK), ceturtdien, 8.janvārī, tradicionālajā vizītē prezidējošajā valstī ieradās Eiropas Komisijas komisāru kolēģija.
09.01.2015.

Rīgā atklāj Latvijas prezidentūru

Ar muzikāli krāšņu priekšnesumu ceturtdien, 8.janvārī, Latvijas Nacionālajā operā atklāta Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē. Tas ir simbolisks starts izaicinājuma pilniem sešiem mēnešiem, kad Latvija pirmo reizi stūrēs ES kuģi. Koncertā uzstājās virkne mūzikas pasaulē augstu novērtētu Latvijas mākslinieku, kuri skatītājus visā Eiropā priecēja ar izciliem skaņdarbiem.
09.01.2015.

Plūdu draudu novēršanā Latvijā ieguldīti 9,7 milj. EUR ES fondu finansējuma

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk - VARAM) no Eiropas Savienības (turpmāk - ES) struktūrfondu 2007.-2013. gada plānošanas perioda finansējuma novirzījusi 9,7 milj. EUR plūdu apdraudējumu mazināšanai dažādās Latvijas vietās.

08.01.2015.

Pasaules Dabas Fonds izdevis animācijas filmas par mežu - kā Latvijas mežus padarīt bagātākus? Noderīgi padomi Latvijas 144 000 meža īpašniekiem.

Pasaules Dabas Fonds ir izveidojis izglītojošas animācijas filmas par dabas daudzveidību mežā. Šīs filmiņas noderēs meža īpašniekiem, studentiem vai arī vienkārši dabas mīļotājiem. Filmas stāsta par veciem kokiem, mirušo koksni un pameža kokiem un krūmiem un to nozīmi mežā dabas daudzveidības saglabāšanā.

08.01.2015.

Sākas Latvijas prezidentūra ES Padomē – Junkera vadītā Komisija apmeklē Rīgu

Komisāru kolēģija 7. un 8. janvārī dosies uz Rīgu Eiropas Savienības Padomes nākamās prezidentvalsts tradicionālajā apmeklējumā. No 2015. gada janvāra līdz jūnijam Latvija pirmo reizi rotācijas kārtībā būs prezidentvalsts.
08.01.2015.

2014. gadā veiktas 138 HES pārbaudes un konstatētas 59 ekspluatācijas nepilnības

2014. gadā Valsts vides dienests (VVD) veicis vides aizsardzības normatīvo aktu kontroli 128 hidroelektrostacijās (HES). Pārbaudes veiktas 138 reizes. HES ekspluatācijas nepilnību novēršanai 2014. gadā kopumā uzdoti 59 rīkojumi un pieņemti trīs lēmumi par administratīvā pārkāpuma lietvedības uzsākšanu. VVD HES kontroles rezultāti atsevišķos gadījumos liecina par to ekspluatācijas nepilnībām – tās savlaicīgi nerisinot, varētu rasties būtiska ietekme uz vidi un ūdens ekosistēmām. Astoņās HES vides inspektori veikuši kontroli reaģējot uz sūdzībām par to darbību. Divos gadījumos veiktas HES avārijas izskatīšanas pārbaudes.

07.01.2015.

Lācenei Ilzītei dzimšanas diena!

Svētdien, 11.  janvārī plkst. 14:00, Līgatnes dabas takās notiks lācenes Ilzītes dzimšanas dienas svinības.  Par godu šim notikumam Ilzīte saņems īpašu torti, kas gatavota no dažādiem lāču gardumiem – laša, riekstiem, medus, biezpiena u.c. Tradicionāli torti pasniegs viņas „audžumamma”, Līgatnes dabas taku darbiniece Velga Vītola. 

07.01.2015.

OECD pārstāvji iepazīsies ar Latvijas ķīmisko vielu pārvaldību

2015. gada 9. janvārī darba vizītē Latvijā ieradīsies Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (turpmāk - OECD) Vides direktorāta pārstāvji, lai turpinātu veikt Latvijas ķīmisko vielu pārvaldības normatīvo aktu un to piemērošanas prakses izvērtējumu atbilstoši OECD juridiskajiem instrumentiem.

07.01.2015.

VARAM aicina deleģēt pārstāvjus dalībai Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta konsultatīvajā padomē

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk - VARAM) aicina biedrības un nodibinājumus, kas darbojas zemkopības, transporta, enerģētikas, mežsaimniecības, atkritumu apsaimniekošanas, rūpniecības un citās tautsaimniecības nozarēs, deleģēt pārstāvjus dalībai Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta konsultatīvajā padomē (turpmāk - padome).

06.01.2015.

2015. gadā pakāpeniski uzsāks Valsts un pašvaldību vienoto klientu centru izveidi visā Latvijā

2015. gadā pakāpeniski tiks uzsākta Valsts un pašvaldību vienoto klientu centru izveide 89 novadu nozīmes un 21 reģionālās nozīmes centros, un līdz 2020.gadam arī 9 nacionālās nozīmes attīstības centros. To paredz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk – VARAM) sagatavotie un otrdien, 2015. gada 6.janvārī, valdībā apstiprinātie grozījumi Koncepcijā par publisko pakalpojumu sistēmas pilnveidi (turpmāk – koncepcija).

06.01.2015.

Ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu 2014.gadā stiprināta Latvijas pašvaldību un plānošanas reģionu teritorijas attīstības plānošanas kapacitāte

2014.gadā ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu tika īstenots projekts „Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana” (turpmāk – projekts). Šis bija viens no programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projektiem.

29.12.2014.

Tiek izsludināts projektu konkurss vadlīnijas „Dabas un bioloģiskās daudzveidības aizsardzība un saglabāšana” aktivitātē „Sugu aizsardzības plānu izstrādāšana vai aktualizēšana indikatīvi norādītajām sugām” finansējuma saņemšanai 2015.gadā

Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) administrācija, saskaņā ar Latvijas vides aizsardzības fonda padomes 2014.gada 15.decembra sēdes Nr.18 lēmumu, izsludina projektu konkursu vadlīnijas  „Dabas un bioloģiskās daudzveidības aizsardzība un saglabāšana” aktivitātē „Sugu aizsardzības plānu izstrādāšana vai aktualizēšana indikatīvi norādītajām sugām” finansējuma saņemšanai 2015.gadā.
29.12.2014.

Tiek izsludināts projektu konkurss vadlīnijas „Atbildīgs dzīvesveids” aktivitātē „Vides izglītības nometņu organizēšana skolas vecuma bērniem” finansējuma saņemšanai 2015.gadā

Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) administrācija, saskaņā ar Latvijas vides aizsardzības fonda padomes 2014.gada 15.decembra sēdes Nr.18 lēmumu, izsludina projektu konkursa I kārtu vadlīnijas  „Atbildīgs dzīvesveids” aktivitātē „Vides izglītības nometņu organizēšana skolas vecuma bērniem” finansējuma saņemšanai 2015.gadā.

23.12.2014.

VVD pieņem lēmumu par SIA „AEROC” iekārtas daļas darbības atjaunošanu, uzdodot uzņēmumam saprātīgā termiņā nodrošināt radītā trokšņa līmeņa atbilstību vides aizsardzības normatīvo aktu prasībām

2014. gada 23. decembrī Valsts vides dienests (VVD) pieņēmis lēmumu iekārtas daļas darbības atjaunošanai uzņēmumā SIA „Aeroc”. Šāds lēmums pieņemts ar mērķi ievērot samērīguma principu un neradīt zaudējumus uzņēmumam. SIA „Aeroc” uzdots saprātīgā termiņā nodrošināt ražotnē veiktās piesārņojošās darbības atbilstību vides aizsardzības normatīvo aktu prasībām, kā arī atbilstību uzņēmumam izsniegtajai atļaujai piesārņojošās darbības veikšanai noteiktā apmērā, neradot nelabvēlīgu ietekmi iedzīvotāju veselībai.

23.12.2014.

Skaties dokumentālās filmas Zaļā Eiropa: veicinot bioloģisko daudzveidību reģionos pirmizrādi Re:tv ēterā

Sestdien, 2014.gada 27.decembrī plkst. 18:30 Re:tv ēterā pirmizrādi piedzīvos dokumentālā filma „Zaļā Eiropa: veicinot bioloģisko daudzveidību reģionos”.
23.12.2014.

Ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu 2014.gadā veicināta reģionālās uzņēmējdarbības un inovācijas sistēmas attīstība Latvijā

2014.gadā īstenotā Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētajā projektā „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” ietvaros ar dažādu aktivitāšu līdzdalību sasniegti būtiski rezultāti un definēti skaidri mērķi nākamajam gadam.
19.12.2014.

Eiropas Komisija apstiprinājusi Interreg Baltijas jūras reģiona programmu 2014.-2020. gadam

2014.gada 18.decembrī Eiropas Komisija oficiāli apstiprinājusi Interreg Baltijas jūras reģiona programmu 2014.-2020.gadam, kurā transnacionālās sadarbības aktivitātēm būs pieejams Eiropas Reģionālās attīstības fonda (turpmāk –ERAF) finansējums 248 miljonu euro apmērā.

19.12.2014.

VARAM aicina piedalīties Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības projektu konkursā

Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020.gadam  ietvaros tiek rīkots pirmais projektu pieteikumu konkurss finansējuma saņemšanai pārrobežu sadarbības projektiem.

18.12.2014.

Eiropas Komisija apstiprinājusi starpreģionu sadarbības programmu URBACT III 2014.-2020. gadam

2014. gada 17. decembrī Eiropas oficiāli apstiprinājusi starpreģionu sadarbības programmu URBACT III 2014.-2020. gadam, kurā pilsētvides attīstības aktivitātēm būs pieejams Eiropas Reģionālā attīstības fonda (turpmāk - ERAF) finansējums 69 miljonu euro apmērā.

18.12.2014.

Eiropas Komisija apstiprinājusi Centrālā Baltijas jūras reģiona programmu 2014.-2020. gadam

2014. gada 16. decembrī Eiropas Komisija (turpmāk - EK) oficiāli apstiprinājusi Centrālā Baltijas jūras reģiona programmu 2014.-2020. gadam (EK lēmums Nr. C(2014) 9980), kuras ietvaros pārrobežu sadarbības projektiem būs pieejams Eiropas Reģionālā attīstības fonda (turpmāk - ERAF) finansējums 115 miljonu eiro apmērā.
18.12.2014.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs K.Gerhards sveiks IKT gada balvas “Platīna pele” laureātu

Ceturtdien, 18. decembrī plkst. 13.30, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards svinīgā pasākumā sveiks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) gada balvas “Platīna pele 2014” kategorijas “Risinājumi pārvaldei” laureātus – projekta „Elektroniskā muitas datu apstrādes sistēma (EMDAS)” pasūtītāju un ieviesēju Valsts ieņēmumu dienestu (VID), kā arī projekta izstrādātāju: SIA „Lattelecom”.

17.12.2014.

Ministrs K.Gerhards ES Vides padomē iepazīstina kolēģus ar Latvijas prezidentūras prioritātēm

Trešdien, 2014.gada 17.decembrī, Eiropas Savienības (turpmāk – ES) Vides ministru padomē (turpmāk – Padome), kas norisinājās Briselē, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards iepazīstināja kolēģus ar Latvijas prezidentūras ES Padomē, kas norisināsies 2015.gada pirmajā pusgadā, darba programmu.
17.12.2014.

Izsludināts pirmais projektu ideju konkurss Interreg Baltijas jūras reģiona programmā 2014.-2020.gadam

Eiropas Strukturālo un investīciju fondu „Eiropas teritoriālās sadarbības” mērķa Interreg Baltijas jūras reģiona programma 2014.-2020.gadam  (turpmāk –Programma) izsludina projektu ideju konkursu atbalsta saņemšanai transnacionālai sadarbībai sekojošās Programmas prioritātēs:

16.12.2014.

Ministrs K.Gerhards ES Vides padomē iepazīstinās ar Latvijas prezidentūras prioritātēm

Trešdien, 2014.gada 17.decembrī, Eiropas Savienības (turpmāk – ES) Vides ministru padomē (turpmāk – Padome), kas norisināsies Briselē, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards plānojis iepazīstināt kolēģus ar Latvijas prezidentūras ES Padomē, kas norisināsies 2015.gada pirmajā pusgadā, darba programmu.

..
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Vides aizsardzība
 
 


RAIM

 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
30.01.2015
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta