Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Darba piedāvājumi
  Foto galerija
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 


 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Preses relīzes
30.05.2016.

VARAM valsts sekretārs Rinalds Muciņš piedalīsies par vides jautājumiem atbildīgo ES dalībvalstu ģenerāldirektoru sanāksmē Briselē

Otrdien, 2016. gada 31.maijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš piedalīsies par vides jautājumiem atbildīgo Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu vides ģenerāldirektoru sanāksmē Briselē, Beļģijā.
30.05.2016.

Par pilsētu attīstības jautājumiem atbildīgo ES ministru sanāksmē uzsver Amsterdamas pakta nozīmīgumu

2016. gada 30.maijā Nīderlandē starp Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm tika panākta vienošanās par ES Pilsētprogrammas Amsterdamas paktu*. Tikšanās notika Nīderlandes prezidentūras ES Padomē organizētajā neformālajā par pilsētu izaugsmes jautājumiem atbildīgo ES ministru padomes laikā. 

28.05.2016.

VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts atklāj trimdas mākslinieku izstādi

Sestdien, 2016.gada 28.maijā, Cēsīs vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts atklāja Pasaules latviešu mākslas centra jauno izstāžu zāli, kurā aplūkojami emigrācijas mākslinieku darbi, gan arī mākslinieku Jāņa un viņa meitas Leldes gleznu izstādi "Kalmītes stāsti".
27.05.2016.

Nacionālajā botāniskajā dārzā ir sākusies saulainā vasaras sezona

Lai arī dārza daudzveidība 129 ha platībā sezonas laikā nebūt nav viegli aptverama, tāpēc šoreiz uzmanības centrā augi, kas rotājas vasarīgi dzeltenajā krāsā.

27.05.2016.

VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts piedalīsies par pilsētu izaugsmes jautājumiem atbildīgo ministru sanāksmē Nīderlandē

Pirmdien, 2016. gada 30.maijā neformālajā, par pilsētu izaugsmes jautājumiem atbildīgo ministru padomes sanāksmē Nīderlandē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts diskutēs par mazo un vidēji lielo pilsētu lomu un devumu kopējo Eiropas Savienības (ES) mērķu sasniegšanā, kā arī par nepieciešamību nodrošināt piemērotu atbalstu to izaicinājumu risināšanai. 

26.05.2016.

Aicinām piedalīties LIFE programmas informatīvajā seminārā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija informē, ka piektdien, 10.jūnijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) notiks LIFE programmas informatīvais seminārs par projektu pieteikumu gatavošanu un iesniegšanu. Semināra mērķis ir atbalstīt LIFE programmas finansējuma apgūšanu Vides un Klimata pasākumu apakšprogrammās. Seminārs tiek rīkots Eiropas Komisijas LIFE programmas projekta Nr. LIFE14CAP/LV/000002 “Capacity Building for LIFE Programme implementation in Latvia”(CAP LIFE LAT) ietvaros.

26.05.2016.

Tiek izsludināts konkurss nacionālā finansējuma saņemšanai LIFE projektiem

Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija (turpmāk – Fonda administrācija) informē, ka saskaņā ar „Eiropas Kopienas vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu nacionālā līdzfinansējuma iesniegumu iesniegšanas un izskatīšanas kārtība programmas periodam 2014-2017”  kārtību ar grozījumiem (apstiprināta 2015.gada 2.jūnijā) tiek izsludināts nacionālā finansējuma saņemšanas konkurss projektiem, kas 2016. gadā piedalās Eiropas Kopienas vides un klimata pasākumu programmā LIFE šādās apakšprogrammās. 
26.05.2016.

VVD rīkos semināru sabiedrisko vides inspektoru kvalifikācijas paaugstināšanai zivju resursu aizsardzības jomā

Sadarbības uzlabošanas nolūkos starp Valsts vides dienesta (VVD) inspektoriem un VVD brīvprātīgajiem palīgiem zivju resursu aizsardzības jomā, dienests šogad organizēs sabiedrisko vides inspektoru kvalifikācijas paaugstināšanas seminārus. Gada laikā paredzēti trīs semināri jau esošajiem sabiedriskajiem vides inspektoriem Rīgā, Ventspilī un Madonā.

25.05.2016.

Veicot gudrona dīķu teritorijas apsaimniekošanu, VVD novērsa papildus risku videi un projekta nākotnei

Kopš 2015. gada rudens Valsts vides dienests (VVD) ir sekmīgi nodrošinājis vēsturiski piesārņotās vietas “Inčukalna sērskābie gudrona dīķi” teritorijas apsaimniekošanu, tādējādi novēršot risku apkārtējai videi, cilvēku veselībai un projekta turpmākai realizēšanai. Nepieciešamība VVD uzņemties šos pienākumus radās pēc līguma pārtraukšanas ar SIA “Skonto būve”, par šīs vēsturiski piesārņoto vietas sanācijas darbu veikšanu. 

25.05.2016.

VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts piedalījās projekta „Klimata izglītība visiem” konferences atklāšanā

Trešdien 2016. gada 25. maijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts piedalījās projekta „Klimata izglītība visiem” noslēguma konferences* atklāšanā. 

24.05.2016.

Valdība nosaka reģionālas nozīmes attīstības centriem plānoto ES finansējumu uzņēmējdarbības atbalstam vairāk kā 100 milj. eiro apmērā

Otrdien, 2016. gada 24. maijā, valdība atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas virzīto Reģionālās attīstības koordinācijas padomē pieņemto lēmumu par Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma apjomu un rādītājiem katram reģionālas nozīmes attīstības centram uzņēmējdarbības attīstīšanai nepieciešamās infrastruktūras izveidošanai.
24.05.2016.

Eiropas Komisija izsludina LIFE 2016.gada projektu uzsaukumu

Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija informē, ka Eiropas Komisijas mājas lapā 2016. gada 19.maijā ir publicēts uzsaukums projektu iesniegšanai 2016.gadā.  

23.05.2016.

VARAM pārstāv Latviju ANO Vides asamblejas 2.sesijā

No 2016. gada 23. līdz 27. maijam Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) pārstāv Latviju ANO Vides asamblejas (UNEA)* 2. sesijā Nairobi, Kenijā. Latvijas delegāciju vada VARAM valsts sekretāra vietniece Alda Ozola. 

23.05.2016.

“Strādā jebkur!” dienas organizatori: pieaug elastīga darba nozīme darbinieku motivācijai un talantu piesaistei

Dalībai “Strādā jebkur!” dienā, kas notiks šī gada 27. maijā parkā aiz Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, jau pieteikušies vairāk nekā 150 dalībnieku no 70 organizācijām. Tas apliecina Latvijā pieaugošo interesi par elastīgu darbu kā mūsdienīgu darba organizācijas formu. Akcijas mērķis ir iepazīstināt ar elastīga darba stila iespējām, darba organizācijas principiem un elastīgu darbu kā darbinieku motivācijas un talantu piesaistes instrumentu. Interesenti joprojām var pieteikties dalībai akcijā http://ej.uz/stradajebkur2016.

23.05.2016.

Dienvidu gudrona dīķa iežogotās teritorijas sakopšanas darbi ir paveikti

Valsts vides dienesta (VVD) valdījumā esošā Dienvidu gudrona dīķa iežogotā teritorija ir sakopta. Veikt sakopšanu bija nepieciešams, lai novērstu iespējamos apdraudējumus cilvēka un vides veselībai un jauna piesārņojuma rašanos līdz sanācijas darbu atsākšanai.     

23.05.2016.

Vides inspektori Pierīgā pieķer trīs maluzvejniekus

Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes inspektori, sadarbībā ar brīvprātīgajiem palīgiem un Jūrmalas Valsts policijas iecirkni, aizvadītajā nedēļā aizturējuši trīs maluzvejniekus un konfiscējušie tīklus ar kopējo garumu 120 metri. Par pārkāpumiem uzsāktas administratīvās lietvedības.   

23.05.2016.

Ministra K.Gerharda runa LMT Smart Future konferencē

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda uzruna LMT konferencē “Smart Future” 2016. gada 23. maijā. 

23.05.2016.

K. Gerhards: Latvijai ir potenciāls ar modernām tehnoloģijām veidot labāku dzīves kvalitāti

„Ir skaidrs, ka nākotnes tehnoloģijas un to ietekme mūsu ikdienā arvien palielinās. Darba automatizācija, autonomie automobiļi, atjaunojamā enerģija, šādu piemēru ir ļoti daudz,” pirmdien, 2016.gada 23. maijā, uzstājoties konferencē LMT Smart Future, sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

20.05.2016.

K. Gerhards: pašvaldību un valsts pārvaldes jomās daudzi jautājumi varētu tikt risināti daudz efektīvāk

„Nacionālā attīstības plānā ir noteikts– ieviest līdz 2020. gadam valstī pilnveidotu valsts administratīvi teritoriālo iedalījumu. Tam jābūt iedzīvotājiem saprotamam, ilgtermiņā jānodrošina efektīva teritoriju pārvaldība un ekonomiskā attīstība, institūcijām racionāli izmantojot ES fondu, valsts un pašvaldību budžeta līdzekļus. Vienlaikus jārada labāki priekšnosacījumi tautsaimniecības attīstībai un investīciju piesaistei, kā arī valsts nacionālās drošības nostiprināšanai,” piektdien, 2016.gada 20. maijā, uzstājoties Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) 27. kongresā, teica vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.
19.05.2016.

Sāk projektu atlasi bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas pasākumu īstenošanai

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir nosūtījusi uzaicinājumu Dabas aizsardzības pārvaldei sagatavot projekta iesniegumu Kohēzijas fonda (KF) līdzfinansējuma saņemšanai, lai īstenotu pasākumus bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai un ekosistēmu aizsardzībai. Šim mērķim no KF paredzēti vairāk nekā astoņi miljoni eiro.

19.05.2016.

Veiks Teiču un Krustkalnu dabas rezervātu hidroloģisko izpēti

Lai nākotnē saglabātu zālājus, kā arī rastu piemērotākos apsaimniekošanas veidus, Dabas aizsardzības pārvalde šogad veiks Teiču un Krustkalnu dabas rezervātu hidroloģisko izpēti.

19.05.2016.

VARAM iepazīstina uzņēmējus ar klimata un enerģētikas politikas ieviešanu

Ceturtdien, 2016. gada 19. maijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvji iepazīstināja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvjus ar klimata un enerģētikas politikas ieviešanu laika posmā no 2020. gada līdz 2030. gadam. 

19.05.2016.

VARAM parlamentārais sekretārs J.Eglīts atklāj pirmo reģionālās nozīmes VPVKAC Tukumā

Ceturtdien, 2016. gada 19.maijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts Tukumā atklāja pirmo reģionālās nozīmes Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru (VPVKAC) Latvijā. 

19.05.2016.

Ministrs K.Gerhards piedalīsies LPS 27.kongresā

Piektdien, 2016.gada 20.maijā, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards piedalīsies Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) 27.kongresā, kas norisināsies Liepājā.

19.05.2016.

Saeima atbalsta Latgales SEZ izveidošanu

Ceturtdien, 2016.gada 19.maijā, Saeima galīgajā lasījumā atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādāto likumprojektu „Latgales speciālās ekonomiskās zonas likums”, ar kuru ir paredzēts izveidot jaunu speciālo ekonomisko zonu (SEZ) Latgales reģionā. Par Latgales SEZ izveidošanu šodien nobalsoja 89 deputāti.

19.05.2016.

Valsts reģionālās attīstības aģentūras pārceļas uz jaunām biroja telpām - plānots sakaru pārtraukums 20. maijā no pulksten 15:00

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka VRAA jaunā adrese no š.g. 1. jūnija būs Rīga, Alberta iela 10. Sakarā ar pārcelšanos uz jaunajām biroja telpām, 20. maijā, piektdien, no pulksten 15:00 nedarbosies e-pasti, VRAA mājas lapa un portālu konsultatīvie atbalsta tālruņi.

18.05.2016.

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu ceturtais numurs

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 4. numurs. 

18.05.2016.

VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts atklās pirmo reģionālās nozīmes Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru Tukumā

Ceturtdien, 2016. gada 19. maijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts atklās pirmo reģionālās nozīmes Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru (VPVKAC) Tukumā. 
18.05.2016.

Konkursā „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2016” pieteiktas 33 ēkas

Konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2016” ietvaros kopumā saņemti 33 pieteikumi. Visvairāk pieteikumi - 28 - pretendē uz uzvaru nominācijā „Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2016”, no kuriem 13 pieteikumi iesniegti no Liepājas. Nominācijā „Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2016. Jaunbūve” iesniegts viens pieteikums, nominācijā „Energoefektīvākā sabiedriskā ēka Latvijā 2016” iesniegti trīs pieteikumi, savukārt nominācijā „Energoefektīvākā industriālā ēka  2015” iesniegts viens pieteikums.

18.05.2016.

Eiropas parku dienā Dabas aizsardzības pārvalde aicina izzinošā pasākumā Kocēnu novadā pie “Sietiņieža”

Atzīmējot Eiropas dabas un nacionālo parku dienu, otrdien, 2016.gada 24.maija vakarā pl. 18:00 Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz izzinošu pārgājienu Gaujas Nacionālajā parkā, Kocēnu novadā, dabas objektā “Sietiņiezis”. 

17.05.2016.

Valdība nosaka Latgales pašvaldībām un Alūksnes novadam plānoto ES finansējuma apjomu kopumā gandrīz 52 milj. eiro uzņēmējdarbības atbalstam

2016. gada 17. maijā valdība atbalstīja Reģionālās attīstības koordinācijas padomē pieņemto lēmumu par Eiropas Savienības fondu finansējuma apjomu Latgales reģiona pašvaldībām un Alūksnes novadam uzņēmējdarbības atbalstam infrastruktūras attīstīšanai. 

17.05.2016.

Upes nēģi nārsto mākslīgi izveidota nārsta vietā

Upes nēģu dzīves vietu kvalitātes uzlabošanai upēs un jaunu nārsta vietu izveidei līdz šim pievērsts nepelnīti maz uzmanības. Tāpēc 2015. gada rudenī dabas liegumā “Raķupes ieleja” Dabas aizsardzības pārvalde ar Zemkopības ministrijas Zivju fonda finansējumu īstenoja projektu “Nārsta vietas ierīkošana”. Aktivitātes nesušas pozitīvu rezultātu, vietas izvēle bijusi pareiza, iecerētais rezultāts sasniegts, jo 2016. gada maijā šeit intensīvi nārsto nēģi.

17.05.2016.

Nedēļas nogalē Dabas aizsardzības pārvalde aicina izzināt Ziemeļgaujas iekšzemes kāpas

Atzīmējot Starptautisko bioloģiskās daudzveidības dienu*, svētdien, 2016.gada 22.maijā, pl. 10:00 Dabas aizsardzības pārvalde aicina doties izzinošā ekspedīcijā  Ziemeļgaujas iekšzemes kāpās kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes ekspertu - ģeologu Daini Ozolu.

16.05.2016.

K.Gerhards pasniedz Zilā karoga balvu labākajām Latvijas peldvietām un jahtu ostām

Pirmdien, 2016. gada 16. maijā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards pasniedza Zilā karoga jeb pasaules populārākā tūrisma ekosertifikātus 17 Latvijas peldvietām un 2 jahtu ostām.

16.05.2016.

Dabas aizsardzības pārvalde nedēļas nogalē aicina izzinošā pastaigā Dikļu pils parkā

Atzīmējot Starptautisko bioloģiskās daudzveidības dienu*, svētdien, 2016.gada 22.maijā, pl.13:00 Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz izzinošu pastaigu un pikniku Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā - Kocēnu novada Dikļu pils parkā kopā ar zāļu sievu Līgu Eglīti.

16.05.2016.

VARAM notiks Zilā karoga apbalvošanas ceremonija

Zilā Karoga pasniegšanas ceremonija, kurā pašvaldības tiks apbalvotas 2016. gada sezonai, norisināsies 16. maijā plkst. 11:00  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).

13.05.2016.

K.Gerhards ar Baltijas vides ministriem paraksta deklarāciju par vienotu nostāju klimata politikas mērķu noteikšanai ES dalībvalstīm

Piektdien, 2016. gada 13. maijā, Baltijas ministri – Latvijas vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Igaunijas vides ministrs Marko Pomerancs un Lietuvas vides ministrs Ķēstutis Trečoks – Liepājā parakstīja deklarāciju (Deklarācija) par vienotu nostāju Eiropas Savienības (ES) 2030. gada mērķa siltumnīcefekta gāzu (SEG) emisiju ierobežošanai* pārdali starp dalībvalstīm un mērķa sasniegšanai piemērojamajiem nosacījumiem. Deklarācijā Baltijas valstis aicina Eiropas Komisiju ņemt vērā valstu īpašās situācijas politikas veidošanā.

12.05.2016.

K.Gerhards ar Igaunijas un Lietuvas kolēģiem diskutēs par ūdens resursu saglabāšanu un klimata politikas izaicinājumiem Baltijas valstīs

2016. gada 12. un 13. maijā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards piedalīsies Baltijas vides ministru neformālā sanāksmē Liepājā, kas norisināsies Baltijas Ministru padomes ietvaros.

11.05.2016.

VARAM aicina pārdomāti izmantot mums pieejamos resursus un lietot e-pakalpojumus

2016. gada 13.maijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) piedalīsies Latvijas Valsts un radio televīzijas centra organizētā Meža dienā Smiltenes novadā. Tādā veidā VARAM aicina pārdomāti izmantot mums pieejamos resursus un saziņai ar valsts un pašvaldības iestādēm izmantot e-vidi.

11.05.2016.

VARAM parlamentārais sekretārs J.Eglīts: Latvijas – Lietuvas programma ir nozīmīgs formāts pierobežu iedzīvotājiem būtisku jautājumu sakārtošanai

Trešdien, 2016. gada 11. maijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk- VARAM) parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts Liepājā atklāja pārrobežu sadarbības Interreg Latvija – Lietuva programmu 2014.-2020.gadam (turpmāk – programma).
11.05.2016.

Sestdien Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz izzinošu talku dabas izglītības centrā „Vecupītes” Kocēnu novadā

Sestdien, 2016.gada 14.maijā no plkst.11.00 Dabas pārvaldes dabas izglītības centrā „Vecupītes” Kocēnu novadā notiks izzinoša talka, kuras laikā interesentiem būs iespēja uzzināt par brīvprātīgā darba iespējām aizsargājamās dabas teritorijās Latvijā un Eiropā, kā arī piedalīties teritorijas labiekārtošanā.

11.05.2016.

Latvijas Dabas muzejā būs skatāma Grīņu dabas rezervāta 80.jubilejai veltīta foto izstāde

No 2016.gada 18.maija Latvijas Dabas muzejā (Rīgā, Kr.Barona ielā 4) būs apskatāma Dabas aizsardzības pārvaldes sagatavotā foto izstāde “Caur uguni un ūdeni”, kas veltīta Grīņu dabas rezervāta 80. dibināšanas gadam.

10.05.2016.

K.Gerhards atklās Interreg Latvija – Lietuva programmu 2014.-2020. gadam

Trešdien, 2016. gada 11. maijā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards Liepājā atklās pārrobežu sadarbības Interreg Latvija – Lietuva programmu 2014.-2020. gadam (programma).

10.05.2016.

VVD aicina kļūt par sabiedriskajiem vides inspektoriem zivju resursu aizsardzības un uzraudzības jomā

2016. gada 24. maijā Valsts vides dienestā (Rīgā, Rūpniecības ielā 23, 1. stāva zālē) plkst. 10.00 notiks atestācijā sabiedrisko vides inspektoru pretendentiem zivju resursu aizsardzības un uzraudzības jomā.

09.05.2016.

Aizputes skolēniem stāsta par pārrobežu sadarbības programmām

2016. gada 6. maijā trīs pārrobežu sadarbības programmu pārstāvji vizītes laikā Aizputē skolēniem stāstīja par savu ikdienas darbu. Pasākums notika akcijas „Atpakaļ uz skolu” ietvaros, kas Latvijā notiek kopš 2008.gada. Akcijas laikā skolēniem ir iespēja tikties ar cilvēkiem, kuru darbs ir saistīts Eiropas Savienības (ES) institūcijām, tajās aktuāliem jautājumiem, kā arī ES finansētu projektu īstenošanu.

06.05.2016.

Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā uzziedējis pundurbanāns

Nacionālā botāniskā dārza oranžērija nebeidz pārsteigt - pilnos ziedos ir uzziedējis pundurbanāns.

06.05.2016.

VARAM un LPS atzinīgi novērtē līdzšinējo sadarbību un vienojas par turpmāk risināmiem jautājumiem

Piektdien, 2016.gada 6.maijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) tikās gadskārtējās sarunās. Sarunas vadīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards un LPS priekšsēdis Andris Jaunsleinis. Sarunās piedalījās pašvaldību vadītāji, LPS amatpersonas un VARAM pārstāvji.

06.05.2016.

SIA Ekodoma aicina piedalīties konferencē "Potenciāls enerģētikā šodien un rīt"

SIA Ekodoma kopā ar sadarbības partneriem aicina piedalīties konferencē "Potenciāls enerģētikā šodien un rīt", kas norisināsies š.g. 12.maijā no plkst. 9:30 līdz plkst. 15:30 viesnīcā „Days Hotel Riga” Rīgā, Brīvības gatvē 199c.

 

06.05.2016.

Pirms lakšu tirdzniecības jāsaņem atļauja

Ik gadu Dabas aizsardzības pārvalde saņem iedzīvotāju jautājumus par lakšu jeb mežloku tirdzniecību, jo savvaļā sastopamais augs ir aizsargājams, taču vienlaikus tas brīvi mēdz būt pieejams arī tirdzniecības vietās.

..
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
30.05.2016
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta