Par ministriju
Kontakti
Prezidentūra Eiropas Savienības Padomē
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Darba piedāvājumi
  Foto galerija
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Preses relīzes
25.11.2015.

Atklāj paplašinātos ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus Kauguros un Slokā

Otrdien, 24. novembrī, tika atklāti paplašinātie ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Kauguros un Slokā.
24.11.2015.

VARAM aicina uz semināru par aktualitātēm dabas aizsardzības plānu izstrādē

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi aicina ikvienu interesentu uz semināru „Kā padarīt dabas aizsardzības plānu juridiski saistošu?”*. Seminārs notiks 2015. gada 9. decembrī.

24.11.2015.

Jauns video par Latvija.lv

Lai veicinātu sabiedrības interesi un vēlmi lietot portālu Latvija.lv, Valsts reģionālās attīstības aģentūra ir izveidojusi izglītojošu materiālu sēriju portāla lietotājiem un pakalpojumu izstrādātājiem. Kā pirmais, publiski pieejamais, ir īsais informatīvais video „Kas ir Latvija.lv?”.

24.11.2015.

Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020.gadam Uzraudzības komiteja atlasa 35 projektus finansējuma piešķiršanai

2015.gada 18.-19.novembrī Malmē, Zviedrijā Interreg Baltijas jūras reģiona programmas  2014.-2020.gadam (turpmāk – programma) Uzraudzības komiteja atlasījusi 35 projektus finansējuma piešķiršanai projektu 1.konkursā. Projekti tiks finansēti no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem un Norvēģijas nacionālā finansējuma institucionālās kapacitātes stiprināšanai tādās jomās kā inovācijas, efektīva dabas resursu pārvaldība un ilgtspējīgs transports.

24.11.2015.

Rēzeknē notiks semināru cikls par VARAM pārziņā esošajām investīcijām un Zaļā iepirkuma piemērošanu

Aicinām pašvaldību un citu iestāžu pārstāvjus piedalīties reģionālo semināru ciklā* par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem un Zaļā publiskā iepirkuma piemērošanu Eiropas Savienības (ES) fondu 2014.-2020. gada plānošanas periodā, kas notiks 2015. gada 25. un 27. novembrī Rēzeknē. Pasākumu organizē VARAM.

23.11.2015.

VARAM godina projekta „Nost ar plāno!” dalībniekus

Vērtējot Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā (EPIB) organizētā projektu konkursa „Nost ar plāno”* pieteiktos darbus, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija piešķīra atzinības rakstus Vaboles vidusskolas 8. un 10. klases un Grobiņas ģimnāzijas 11.b klases komandai.

23.11.2015.

Izstrādāts saules radiācijas atlants Baltijas valstīm

Valsts SIA “Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” sadarbībā ar Lietuvas, Igaunijas un Polijas meteoroloģiskajiem dienestiem izstrādājis vienotu un validētu augstas kvalitātes saules radiācijas atlantu Baltijas valstīm. Ar šī rīka palīdzību ir iespējams analizēt saules radiācijas intensitātes telpiskās izplatības raksturu, sezonālās iezīmes, kā arī iegūt augstas kvalitātes references vērtības par laika periodu no 1991. līdz 2014. gadam.

20.11.2015.

Dabas izglītības centrā “Meža māja” notiks atvērto durvju diena „Gatavojamies ziemai!”

Sestdien, 2015. gada 28. novembrī Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centrā „Meža māja” Ķemeros notiks atvērto durvju diena „Gatavojamies ziemai”.

19.11.2015.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas iestādēm tiek izsludināts 2016.gada projektu konkurss valsts budžeta apakšprogrammā „Nozares vides projekti”

Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) Administrācija, saskaņā ar Latvijas vides aizsardzības fonda padomes 2015.gada 17.novembra sēdes Nr.14 lēmumu, izsludina projektu iesniegšanu valsts budžeta apakšprogrammā „Nozares vides projekti”, I kārtu. Projektus LVAF Administrācijā var iesniegt līdz 2015.gada 11.decembrim.

17.11.2015.

Valdība atbalsta Dabas lieguma Eglone individuālos aizsardzības un izmantošanas noteikumus

2015. gada 17. novembrī valdība atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk – VARAM) sagatavotos priekšlikumus Dabas lieguma „Eglone” individuālajiem aizsardzības un izmantošanas noteikumiem.

17.11.2015.

Valsts piedāvā simtiem pakalpojumu saņemt elektroniski

Šogad e-pakalpojumu skaits pārsniegs 300, un, lai iedzīvotāji un uzņēmēji varētu pilnvērtīgi izmantot jaunās e-iespējas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina iedzīvotājus pakalpojumus saņemt elektroniski, savukārt iestādes – veltīt īpašu uzmanību klientu atbalstam un apmācībām, jo praktiska palīdzība ir efektīvākais risinājums, kā iepazīstināt ar e-pakalpojumu iespējām un priekšrocībām.

16.11.2015.

Dabas izglītības centrs “Meža māja” aizsāk jaunu pasākumu ciklu “Daba un mūzika”

Sestdien, 2015. gada 21.novembrī Dabas aizsardzības pārvalde Jūrmalā, Ķemeros, dabas izglītības centrā “Meža māja”, aizsāks jaunu pasākumu ciklu ģimenēm “Daba un mūzika “Meža mājā””.

16.11.2015.

Koalīcijas partiju darba grupā diskutē par VARAM piedāvātajiem variantiem administratīvi teritoriālās struktūras uzlabošanai

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) pirmdien, 2015.gada 16.novembrī, iepazīstināja koalīcijas partiju pārstāvjus ar priekšlikumiem par jaunā administratīvi teritoriālā iedalījuma pilnveidošanu.

16.11.2015.

VARAM: Lai nākotnē attīstītu Latvijas zemes dzīļu izpēti un izmantošanu un no tā ilgtermiņā iegūtu gan iedzīvotāji, gan valsts, būtiski vienoties par normatīvā regulējuma pilnveidošanu

Lai veicinātu Latvijas zemes dzīļu izpēti un izmantošanu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija  (VARAM) ir izstrādājusi piedāvājumu par zemes dzīļu tiesiskā regulējuma pilnveidošanu potenciālo investīciju piesaistei. VARAM sagatavotā un Ministru kabineta komitejā pirmdien, 2015.gada 16.novembrī, izskatīšanai iesniegtā koncepcija paredz pilnveidot zemes dzīļu tiesisko regulējumu, lai ilgtermiņā no šī Latvijas resursa iegūtu gan iedzīvotāji, gan valsts.

16.11.2015.

VVD: „Vides SOS” pirmajā darbības mēnesī demonstrē labu sniegumu

Aizvadītajās brīvdienās apritēja Valsts vides dienesta (VVD) jaunās mobilās lietotnes „Vides SOS” pirmais darbības mēnesis. Šajā laikā saņemti 95 ziņojumi un mobilā lietotne viedtālruņos lejupielādēta 2 514 reizes. VVD turpina sadarbības veicināšanu vides aizsardzības un „Vides SOS” informācijas apmaiņas jomās, organizējot tikšanās ar pašvaldībām. Šī gada 20. novembrī notiks pirmā tikšanās ar Pierīgas pašvaldību pārstāvjiem.

16.11.2015.

E-pakalpojumā „Parakstīšanās par vēlētāju iniciatīvām” pieejama jauna iniciatīva „Saeimas atsaukšanas ierosināšana”

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka pieejama jauna e-pakalpojuma iniciatīva „Saeimas atsaukšanas iniciatīva”.

16.11.2015.

Jelgavā notiks semināru cikls par VARAM pārziņā esošajām investīcijām un Zaļā iepirkuma piemērošanu

Aicinām pašvaldību un citu iestāžu pārstāvjus piedalīties reģionālo semināru ciklā* par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem un Zaļā publiskā iepirkuma piemērošanu Eiropas Savienības (ES) fondu 2014.-2020. gada plānošanas periodā, kas notiks 2015. gada 19. un 20. novembrī Jelgavā. Pasākumu organizē VARAM.

13.11.2015.

VARAM godina Pļaviņu novada pašvaldību par sasniegto uzņēmējdarbības veicināšanā

Ceturtdien, 2015.gada 12.novembrī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs Edgars Tavars par ieguldījumu uzņēmējdarbības veicināšanā Pļaviņu pašvaldībai izteica VARAM atzinību. Pļaviņu novada pašvaldība tika sumināta Latvijas darba devēju konfederācijas (LDDK) Gada balva 2015 apbalvošanas laikā.

13.11.2015.

Informācija par konferenci „Vai ES nauda ir palīdzējusi uzlabot dzīvi reģionos?”

Vakar, 12.novembrī Rīgā viesnīcā “Bellevue Hotel” notika Valsts reģionālās attīstības aģentūras rīkotā konference „Vai ES nauda ir palīdzējusi uzlabot dzīvi reģionos?”. Konference pulcējās pašvaldību pārstāvji, lai klātesošos valsts iestāžu un pašvaldību pārstāvjus iepazīstinātu ar saviem veiksmes stāstiem – ar pozitīvo praksi īstenojot Eiropas Struktūrfondus.

13.11.2015.

VVD darbinieki saņem valsts apbalvojumu par nozīmīgiem ieguldījumiem Latvijas zivju resursu saglabāšanā

Šodien, 2015. gada 13. novembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs svinīgā apbalvošanā Zemkopības ministrijas (ZM) ēkā, Rīgā, par nozīmīgiem ieguldījumiem Latvijas zivju resursu saglabāšanā apbalvoja divus Valsts vides dienesta (VVD) ilggadējos darbiniekus.

13.11.2015.

Pie Abavas maluzvejnieki ierīko slēpni ar uzrakstu "Uzraudzība - VVD"

Kurzemes pusē Valsts vides dienesta (VVD) ūdens bioloģisko resursu kontroles inspektori Ventspils un Liepājas reģionālajās vides pārvaldēs, laika posmā no 5. oktobra līdz 9. novembrim, iekšējos ūdeņos un Baltijas jūras piekrastē veikuši 110 pārbaudes. No ūdenstilpēm izņemti 114 nelikumīgi ievietoti zvejas tīkli. Kopējais soda naudas apmērs par makšķerēšanas un zvejas noteikumu neievērošanu aizvadītajā mēnesī un pirmajā novembra nedēļā sasniedzis 345 euro.

13.11.2015.

27. novembrī VVD notiks atestācijas sabiedriskajiem inspektoriem zivju resursu aizsardzības un uzraudzības jomā

2015. gada 27. novembrī Valsts vides dienests organizē atestāciju sabiedrisko vides inspektoru pretendentiem zivju resursu aizsardzības un uzraudzības jomā. Atestācija notiks Valsts vides dienesta ēkā (Rūpniecības ielā 23) Rīgā, 1.stāva konferenču zālē. Sākums plkst. 9.00.

12.11.2015.

Pierīgas reģiona īpaši aizsargājamās dabas teritorijās turpinās dabas tūrisma infrastruktūras uzlabošana

Ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstu Dabas aizsardzības pārvalde šogad turpina dabas tūrisma infrastruktūras attīstību īpaši aizsargājamās dabas teritorijās (ĪADT) teju visā Latvijā. Daļa jauno infrastruktūras objektu jau atklāti un nodoti apmeklētāju lietošanā, virknē ĪADT darbi turpināsies līdz decembra vidum.

12.11.2015.

Projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība III kārta” posms Ķemeros pabeigts

Trešdien, 11. novembrī Ķemeros svinīgi tika atklāts projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības  attīstība III kārta” jaunizbūvēto ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu posms šajā Jūrmalas pilsētas rajonā.

11.11.2015.

Aicina uz informācijas dienu topošos Ķemeru Nacionālā parka Jaunos reindžerus

Pārņemot labās prakses pieredzi no Gaujas Nacionālā parka, turpmāk arī Ķemeru pusē jauniešiem būs iespēja ne tikai doties dabā un to iepazīt, bet arī kļūt par jaunajiem dabas sargiem un dabas vērtību popularizētājiem, iesaistoties Jauno reindžeru kustībā.

11.11.2015.

VVD inspektori no Lielupes izceļ 9 nelikumīgus tīklus un atbrīvo 7 lašus

Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes (Lielrīgas RVP) inspektori, sadarbībā ar Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa darbiniekiem otrdien, 10. novembra rītā, reaģējot uz saņemto informāciju par nelikumīgi ievietotiem zvejas tīkliem Varkaļu ostas rajonā, Lielupē uzgāja 9 zvejas tīklus ar kopējo garumu 680 metri.

11.11.2015.

Inčukalna gudrona Dienvidu dīķa pagaidu pārklājuma ierīkošanas darbi jau pusē

Kopš oktobra mēneša aktīvi notiek Inčukalna sērskābā gudrona Dienvidu dīķa pagaidu ūdens necaurlaidīga pārklājuma ierīkošanas darbi. Laika apstākļi šajā rudenī ir bijuši labvēlīgi un jau pārklāti aptuveni 7 500 kvadrātmetri dīķa virsmas, kas ir aptuveni puse no vēl pārklājamās dīķa virsmas. Darbus plānots pabeigt 2015. gada 12. decembrī.

10.11.2015.

Šonedēļ Taškentā pārrunās Latvijas – Uzbekistānas ekonomiskās sadarbības stiprināšanas jautājumus

Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs šonedēļ no 10. līdz 13.novembrim darba vizītē apmeklēs Uzbekistānas galvaspilsētu Taškentu, lai piedalītos Latvijas – Uzbekistānas Starpvaldību komisijas ekonomiskās, rūpnieciskās un zinātniski – tehniskās sadarbības jautājumos (SVK) 6.sēdē un tiktos ar Uzbekistānas amatpersonām un uzņēmējiem.

10.11.2015.

Jau drīzumā pašvaldības varēs uzsākt teritoriju revitalizācijas projektu īstenošanu par kopējo ERAF finansējumu 264,6 milj. eiro

Otrdien, 2015. gada 10. novembrī, valdība atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk – VARAM) sagatavotos nosacījumus,* kas pašvaldībām ļaus uzsākt pilsētvides revitalizācijas projektu īstenošanu, tādējādi izveidojot jaunas darba vietas un veicinot privāto investīciju piesaisti. Kopējais finansējums līdz 2022. gadam plānots ne mazāks kā 311, 3 milj. eiro, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda (turpmāk – ERAF) finansējums – 264,6 milj. eiro un nacionālais finansējums – ne mazāks kā 46,7 milj. eiro.

10.11.2015.

Jau drīzumā valsts un pašvaldību publiskie pakalpojumi vienkopus būs pieejami arī reģionālās attīstības nozīmes centros – Balvos, Smiltenē un Tukumā

Otrdien, 2015. gada 10. novembrī, valdība atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas priekšlikumu par Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru izveidi reģionālās attīstības nozīmes centros – Balvos, Smiltenē un Tukumā. Jau drīzumā šo pašvaldību iedzīvotāji varēs saņemt valsts un pašvaldības publiskos pakalpojumus vienkopus - ātrāk, ērtāk, izdevīgāk!

10.11.2015.

Valsts svētku nedēļā atklās jaunu skatu torni dabas parkā “Daugavas loki”

Ceturtdien, 2015. gada 19. novembrī Daugavpils novada Naujenes pagastā, dabas parka “Daugavas loki” teritorijā tiks atklāts ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstu būvētais Vasargelišķu skatu tornis.

09.11.2015.

Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz pārgājienu lašu nārsta vērošanai Vidzemē

Sākoties aktīvākam lašveidīgo zivju nārstam Latvijas upēs, ceturtdien, 2015.gada 12.novembrī Dabas aizsardzības pārvalde aicina interesentus piedalīties organizētā lašu nārsta vērošanas pārgājienā Vidzemes pusē- gar Strīķupi.

09.11.2015.

Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz Zaļo pēcpusdienu Ķemeru bibliotēkā

Lai veicinātu vietējās sabiedrības informētību par dabas daudzveidību reģionā, kā arī sekmētu iedzīvotāju iesaistīšanos dabas aizsardzības pasākumos un aktivitātēs, ceturtdien, 2015. gada 19. novembrī, pl.16:00 Ķemeru bibliotēkā Dabas aizsardzības pārvalde organizē Zaļo pēcpusdienu.

09.11.2015.

Dabas aizsardzības pārvalde aizvadītajā nedēļā organizējusi 11 reidus Gaujā

Turpinot lašveidīgo zivju dabiskā nārsta aizsardzības pasākumus, aizvadītajā nedēļā Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģionālās administrācijas inspektori veikuši desmit reidus Gaujas upē, kur izņemti četri tīkli un viens murds. Organizēts arī viens reids kopā ar Valsts vides dienestu Gaujā, kur izņemti trīs tīkli.

09.11.2015.

Kuldīgā notiks semināru cikls par VARAM pārziņā esošajām investīcijām un Zaļā iepirkuma piemērošanu

Aicinām pašvaldību un citu iestāžu pārstāvjus piedalīties reģionālo semināru ciklā* par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem un Zaļā publiskā iepirkuma piemērošanu Eiropas Savienības (ES) fondu 2014.-2020. gada plānošanas periodā, kas notiks 2015. gada 11. un 13. novembrī Kuldīgā. Pasākumu organizē VARAM.

06.11.2015.

VARAM darbinieki aktīvi ziedo asinis!

Šodien, 2015. gada 6. novembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru organizēja asinis donoru dienu, kurā aktīvi piedalījās ministrijas un citu valsts iestāžu darbinieki.

06.11.2015.

Interaktīvā apmācības semināra “Klimats un energopārvaldība. Izaicinājumi un iespējas”

2015. gada 28. oktobrī, viesnīcā “Good Stay Dinaburg Hotel” Daugavpilī norisinājās interaktīvs apmācību seminārs “Klimats un energopārvaldība. Izaicinājumi un iespējas”.

05.11.2015.

Finansiāli patstāvīgajām pašvaldībām jāļauj attīstīties

Šodien Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija iepazīstināja Pierīgas pašvaldību apvienību pārstāvjus ar jauno Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) koncepciju.
05.11.2015.

Apvienojoties pašvaldībām, iedzīvotājiem daudzi pakalpojumi varētu kļūt pieejamāki

Trešdien, 2015.gada 4.novembrī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) Latvijas Pašvaldību savienības valdes sēdē tās pārstāvjus iepazīstināja ar jauno Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) koncepciju.

05.11.2015.

Dabas aizsardzības pārvalde turpina pastiprinātas kontroles upēs un ezeros

Turpinot lašveidīgo zivju dabiskā nārsta aizsardzības pasākumus, aizvadītajā nedēļā Latgales ezeros Dabas aizsardzības pārvaldes inspektori veikuši piecus reidus – Rāznas ezerā un Ežezerā. Rāznas ezerā pārkāpumi nav konstatēti, bet Ežezerā izņemti trīs nelikumīgi ievietoti tīkli 90 metru garumā. Atgādinām, ka Latgales ezeros līdz 30. novembrim aizliegts iegūt tādas nārstojošās lašveidīgās zivis kā sīgas un repšus.

04.11.2015.

Valsts un pašvaldības pakalpojumus turpmāk varēs saņemt vienkopus – ātrāk, ērtāk, izdevīgāk!

Šodien, svinīgi atklājot Auces Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru (VPVKAC), Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija turpina pakāpenisku 66 klientu apkalpošanas centru atvēršanu. Līdz gada beigām šādi centri durvis vērs visā Latvijā, nodrošinot iedzīvotājiem iespēju pašvaldības un noteiktus valsts pakalpojumus saņemt vienkopus – ātrāk, ērtāk, izdevīgāk!
04.11.2015.

Izstrādā vadlīnijas dabas aizsardzības plānošanas procesa pilnveidošanai

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ir noslēgusi līgumu ar SIA “Estonian, Latvian & Lithuanian Environment” (turpmāk – SIA “ELLE”) par juridiski pamatotu konceptuālu risinājumu un vadlīniju izstrādi dabas aizsardzības plānošanas procesa pilnveidošanai un sasaistei ar pašvaldību teritorijas attīstības plānošanu.

04.11.2015.

Uzpildot kuģi, Liepājas tirdzniecības kanālā notikusi neliela naftas produktu noplūde

Liepājas tirdzniecības kanālā šorīt, 2015. gada 4. novembrī, konstatēta neliela naftas produktu noplūde no piestātnes, kurā vakar notika Klaipēdas kuģa „Omega” uzpilde. Zināms, ka neliela daļa degvielas nonākusi uz piestātnes virsmas, kas šonakt sajaukusies ar nokrišņiem un ieplūdusi kanālā.

04.11.2015.

VARAM aicina uz Valsts ilgtermiņa tematiskā plānojuma Baltijas jūras piekrastei publisko apspriešanu Saulkrastos

2015. gada 5. novembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) aicina ikvienu interesentu uz Valsts ilgtermiņa tematiskā plānojuma Baltijas jūras piekrastei (turpmāk – Piekrastes plānojums) reģionālo publiskās apspriešanas sanāksmi Saulkrastos.

03.11.2015.

Valdība konceptuāli atbalsta biotopu kartēšanu visā valsts teritorijā līdz 2019. gadam

Otrdien, 2015. gada 3. novembrī, valdība atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izstrādātos biotopu izplatības un kvalitātes apzināšanas pamatprincipus. Tie paredz biotopu kartēšanu visā valsts teritorijā līdz 2019. gadam.*
03.11.2015.

Valdība konceptuāli atbalsta dokumentu pārvaldības sistēmas integrācijas vides visaptverošu ieviešanu valsts pārvaldē no 2017. gada 1. septembra

Otrdien, 2015. gada 3. novembrī, valdība konceptuāli atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas priekšlikumu par Publiskās pārvaldes dokumentu pārvaldības sistēmu integrācijas vides (DIV) visaptverošu ieviešanu valsts pārvaldē* no 2017. gada 1. septembra.

03.11.2015.

Valdība atbalsta VARAM priekšlikumus uzņēmējdarbības veicināšanai reģionos

Otrdien, 2015.gada 3.novembrī, valdība atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotos priekšlikumus par valsts un pašvaldību mantas iznomāšanas kārtības un nomas maksas noteikšanas metodikas pilnveidošanu*, kas uzņēmējdarbību ļaus plānot ilgtermiņā.  

03.11.2015.

VARAM aicina uz Nacionālās klimata politikas programmas starpposma novērtējuma semināru

2015.gada 20. novembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina uz Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumenta “Nacionālā klimata politika” (Klimata programma)* starpposma novērtējuma semināru, kas notiks divās daļās Rīgā un Ādažos.

03.11.2015.

VARAM būtiskākais paveiktais valdības 1 gada laikā

VARAM būtiskākais paveiktais Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas valdības 1 gada laikā – vides aizsardzības, reģionālās attīstības, e-pārvaldes un ES fondu jomās.

..
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
25.11.2015
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta