Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Darba piedāvājumi
  Foto galerija
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Preses relīzes
25.06.2016.

Konkurence telekomunikāciju tirgū, attīstītas skolēnu digitālās prasmes un ģeobloķēšanas pārtraukšana – priekšnoteikumi informācijas sabiedrības attīstībai

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda padomniece Signe Bāliņa, uzstājoties augsta līmeņa OECD valstu pārstāvju tikšanās „Digitālā ekonomika: inovācijas, izaugsme un sociālā labklājība”, uzsvēra interneta lomu informācijas sabiedrības attīstībā. Sanāksme norisinājās Meksikā no 2016.gada 21.jūnija līdz 23. jūnijam.
22.06.2016.

Jāņu vainagos aicina nepīt retos un aizsargājamos augus

Daudzi augi mūsdienās ir kļuvuši reti sastopami, jo samazinājušās vai izzudušas tiem piemērotās dzīvotnes. Lai tie neizzustu pavisam, šādiem augiem piešķirts īpaši aizsargājamās sugas statuss, un šādu augu plūkšana un tirdzniecība Latvijā ir aizliegta. No bioloģiskā un dabas aizsardzības viedokļa aizsargājamo augu ievākšana ziedēšanas laikā ir īpaši nevēlama, jo novērš jauno sēklu izsēšanās iespējas un tātad arī auga ilgtermiņa saglabāšanos.

21.06.2016.

Valdība Līgatnes, Rēzeknes un Salacgrīvas novadiem piešķir līdzekļus dabas stihiju radīto zaudējumu novēršanai

Otrdien, 2016. gada 21. jūnijā valdība atbalstīja finanšu līdzekļu piešķiršanu Līgatnes, Rēzeknes un Salacgrīvas novadiem vētras, lietavu un ilgstoša šķīdoņa radīto postījumu novēršanai. Finansējums piešķirts no valsts budžeta programmas 02.00.00 “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”.

20.06.2016.

K.Gerhards tikšanās laikā ar klimata komisāru uzstāj uz nepieciešamību ņemt vērā Latvijas īpašo situāciju

Šodien, 2016. gada 20.jūnijā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards tikās ar Eiropas Komisijas klimata pārmaiņu un enerģētikas komisāru Migelu Ariasu Kaņeti (Miguel Arias Cañete), lai atkārtoti uzsvērtu nepieciešamību ņemt vērā Latvijas īpašo situāciju, nosakot ES dalībvalstu klimata politikas mērķus.

17.06.2016.

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu piektais numurs

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 5. numurs. 
17.06.2016.

K. Gerhards ES vides ministru padomē aizstāvēs Latvijas intereses par klimata politiku

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards 2016.gada 20.jūnijā Luksemburgā Eiropas Savienības (ES) Vides ministru padomē (Vides padome) aizstāvēs Latvijas intereses klimata politikā periodā līdz 2030.gadam, kā arī piedalīsies viedokļu apmaiņā par Parīzes nolīguma ratifikāciju un pāreju uz aprites ekonomiku. 

16.06.2016.

VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts pasniedz balvas klimatam draudzīgākajām ēkām

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts ceturtdien, 2016.gada 16.jūnijā, konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2016” noslēguma pasākumā pasniedza VARAM balvas par klimatam draudzīgākajām ēkām - SIA „Liepājas namu apsaimniekotājs" un VAS "Valsts nekustamie īpašumi" par Ventspils zonālā valsts arhīva ēkas renovāciju.
16.06.2016.

Apbalvoti konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2016” laureāti

Šogad konkurss „Energoefektīvākā ēka Latvijā” tika organizēts jau sesto gadu pēc kārtas. Konkursa mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivitātes jomā. Konkursu organizēja Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls „Būvinženieris”.

16.06.2016.

Šīs nedēļas nogalē Rēzeknes novada Lūznavā norisināsies Dabas koncertzāle

Šīs nedēļas nogalē, sestdien, 2016.gada 18.jūnijā, Rāznas Nacionālā parka teritorijā Lūznavas muižas parkā un pieguļošajā teritorijā Rēzeknes novadā norisināsies pirmais no diviem šā gada Dabas koncertzāles pasākumiem, kura galvenā tēma ir garausainais sikspārnis (Plecotus auritus).

14.06.2016.

Dabas koncertzāli kuplinās 23 radošas un izzinošas darbnīcas

Šā gada Dabas koncertzāles pasākumus, gan 18.jūnijā Rēzeknes novada Lūznavā, gan 1.jūlijā Jelgavas novada Zaļenieku pagastā, kuplinās 23 dažādas radošas un izzinošas Dabas aizsardzības pārvaldes organizētās darbnīcas un laboratorijas.

13.06.2016.

Kuldīgas novads saņem Eiropas Padomes Ainavu balvas atzinību

2016. gada 9.jūnijā Budapeštā Kuldīgas novads saņēma Eiropas Padomes (EP) ģenerālsekretariāta konkursa “Eiropa Padomes Ainavu balva”  (konkurss) diplomu par projekta “Kuldīga, pilsēta Ventas ielejā – vēsturiskās ainavas saglabāšana nākamajām paaudzēm” īstenošanu*. Pasākums notika konkursa ceturtās sesijas laureātu apbalvošanas ietvaros**. 

13.06.2016.

VARAM valsts sekretārs R. Muciņš augsta līmeņa amatpersonu sanāksmē diskutē par sadarbību IKT politikas veidošanā starp Latviju un Igauniju

Pirmdien, 2016. gada 13. jūnijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretārs Rinalds Muciņš piedalījās Latvijas un Igaunijas augsta līmeņa amatpersonu diskusijā par informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) politikas veidošanu starp Latviju un Igauniju. 

13.06.2016.

Aicinām uz konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2016” laureātu apbalvošanu 16. jūnijā

Aicinām Jūs piedalīties konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2016” laureātu apbalvošanas ceremonijā, kas notiks šā gada 16. jūnijā Aldara Alus muzejā

13.06.2016.

Latvijas un ārvalstu LIFE projektu īstenotāji iepazīst mitrāju apsaimniekošanas pieredzi

Aizvadītajā nedēļā, 2016.gada 10.jūnijā, ar ekspedīciju Ķemeru tīrelī noslēdzās projektu LIFE REstore un LIFE Mitrāji ietvaros organizētais pieredzes apmaiņas pasākums, kurā Latvijas LIFE projektu īstenotāji dalījās pieredzē par mitrāju apsaimniekošanu ar kolēģiem no Polijas – LIFE+ projekta “Life - Lasy Janowskie PL - In harmony with nature”. 

13.06.2016.

Nedēļas nogalē Ķemeru Nacionālajā parkā izzinošā pasākumā varēs iepazīt Jāņu zāles

Sestdien, 2016.gada 18.jūnijā Dabas aizsardzības pārvalde lielus un mazus interesentus aicina uz pasākumu Ķemeru Nacionālajā parkā "Iepazīsti Jāņu zāles!".

13.06.2016.

Nedēļas nogalē Dabas aizsardzības pārvalde pārgājienā aicina iepazīt augstākās dolomīta klintis Latvijā

Dabas aizsardzības pārvalde piektdien, 2016.gada 17.jūnijā aicina uz izzinošu pārgājienu, lai iepazītu Tilderu un Randatu dabas takas Apes novadā.

13.06.2016.

Valsts un pašvaldību vienotos klientu apkalpošanas centros reģistrēti jau 20 000 pieteikumi publiskajiem pakalpojumiem

2016. gada 8. jūnijā plkst. 13:36 Valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centru (VPVKAC) pakalpojumu vadības sistēmā tika reģistrēts divdesmittūkstošais pieteikums publiskajam pakalpojumam. 

10.06.2016.

VARAM iepazīstinās pašvaldības ar Piekrastes infrastruktūras tematisko plānojumu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji 2016. gada 13.jūnijā Latvijas Pašvaldību savienības Reģionālās attīstības un sadarbības komitejas un Latvijas Piekrastes pašvaldību apvienības sēdē informēs par Piekrastes infrastruktūras tematisko plānojumu Piekrastes attīstībai. 

10.06.2016.

Latvija no ES fondiem saņems līdz 2015.gada beigām iztērētos līdzekļus Inčukalna gudrona dīķu sanācijai 19,3 milj. eiro apmērā

„Eiropas Komisija ir apstiprinājusi, ka Latvija, pilnībā pabeidzot projekta īstenošanu līdz 2023.gada beigām, ne tikai nezaudēs projektā jau ieguldīto Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu 19,35 milj. eiro, bet arī sanācijas darbu pabeigšanu varēs līdzfinansēt no ES fondu līdzekļiem,” sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.
09.06.2016.

VARAM speciālo balvu „Reģiona SPĒKS” saņem „Putnu fabrika Ķekava”

Ceturtdien, 2016. gada 9. jūnijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretārs Rinalds Muciņš pasniedza AS „Putnu fabrika Ķekava” ministrijas speciālo balvu „Reģiona SPĒKS” par ieguldījumu ilgtspējīgas sabiedrības un reģiona attīstībā .
08.06.2016.

Kanālā Re:TV diskusija par Latgales reģiona attīstību

8. jūnijā, plkst. 21.00 Re:TV diskusijā “Īsi un konkrēti” pašvaldību pārstāvji no Preiļiem, Dagdas, Viļakas, Kārsavas un Krāslavas modelēs Latgales reģiona attīstības scenārijus un vērtēs valsts atbalstošo politiku reģionam. 

08.06.2016.

Aicinām piedalīties LIFE programmas informatīvajā seminārā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija informē, ka piektdien, 10.jūnijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) notiks LIFE programmas informatīvais seminārs par projektu pieteikumu gatavošanu un iesniegšanu. Semināra mērķis ir atbalstīt LIFE programmas finansējuma apgūšanu Vides un Klimata pasākumu apakšprogrammās. Seminārs tiek rīkots Eiropas Komisijas LIFE programmas projekta Nr. LIFE14CAP/LV/000002 “Capacity Building for LIFE Programme implementation in Latvia”(CAP LIFE LAT) ietvaros.
07.06.2016.

Peldsezona Ummja ezerā atsāksies 16. augustā

Iestājoties vasarīgi siltam laikam, aizvien vairāk cilvēku dodas meklēt veldzi dažādās ūdenstilpēs. Tomēr, vairākas ūdenstilpes mūsu valstī ir ļoti īpašas – tās ir pēdējais patvērums retām un strauji izzūdošām dabas vērtībām. Tāpēc tajās jārēķinās ar dažiem ierobežojumiem.

07.06.2016.

Aiztur maluzvejnieku dabas liegumā “Sedas purvs”

Otrdien, 7. jūnija rītā dabas legumā “Sedas purvs” Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģionālās administrācijas valsts vides inspektori aizturēja maluzvejnieku. Septiņos 200 metru kopgarumā tīklos atrasti 8,7 kilogrami līņu, brekšu un karūsu. 

07.06.2016.

VARAM pārstāvēs Latviju ANO EEK dalībvalstu ministru konferencē

2016. gadā no 8. līdz 10. jūnijam Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvji piedalīsies Apvienoto Nāciju Organizācijas Eiropas Ekonomiskās Komisijas (ANO EEK) 8. ministru konferencē „Vide Eiropai” (Eighth Environment for Europe Ministerial Conference). 

07.06.2016.

Nacionālais botāniskais dārzs aicina tvert peoniju ziedēšanas mirkli

Nacionālajā botāniskajā dārzā krāšņi uzziedējusi peoniju kolekcija. Zinātāji teic – šajā nedēļas nogalē peonijām būs ziedēšanas kulminācija, tāpēc acinām visus uz Salaspili, lai savām acīm redzētu šo puķu daudzveidību!

06.06.2016.

Tiek izsludināts projektu konkurss aktivitātē „Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi”

Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) administrācija, saskaņā ar Latvijas vides aizsardzības fonda padomes 2016. gada 30.maija sēdes Nr.7 lēmumu § 1.2., izsludina projektu konkursu vadlīnijas „Multisektoriālie projekti” aktivitātē „Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi”.

06.06.2016.

Aicinām balsot par simpātiskāko energoefektīvāko ēku

Konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2016” organizatori aicina iedzīvotājus iesaistīties konkursa norisē un līdz šā gada 15. jūnija plkst.15.00 nobalsot par sev simpātiskāko energoefektīvāko ēku Latvijā. 

06.06.2016.

Lūznavas muižā atklāj mitināmies sikspārņus, Dabas koncertzāle papildina programmu

Naktī uz 29. maiju sikspārņu pētnieki vienā no “Dabas koncertzāles” norises vietām Rēzeknes novada Lūznavas muižā, konstatējuši šai vietai divas jaunas sikspārņu sugas – pigmejsikspārni un dīķu nakstssikspārni. “Dabas koncertzāles” komanda ir gandarīta par šo Latvijā reto un aizsargājamo sugu atradumu. Tādēļ 18. jūnija pasākuma programma ir papildināta ar sikspārņu ekskursijām, savukārt noslēdzošā jeb koncerta daļa, lai netraucētu Lūznavas muižas jutīgajiem “vasaras apakšīrniekiem”, pārcelta uz netālo vecā stadiona laukumu parka malā. 

06.06.2016.

Kampaņas “Spoku tīkli” atklāšana

Jau otro gadu pēc kārtas Pasaules Dabas Fonds Latvijā īstenos kampaņu “Spoku tīkli”, kas veidota ar mērķi attīrīt Latvijas ezerus no pamestiem, pazaudētiem un nelegāliem zvejas rīkiem, kā arī informēt sabiedrību par šādu rīku negatīvo ietekmi uz zivju resursiem un ekosistēmu kopumā. “Spoku tīklu” kampaņa tiks atklāt ar informatīvu pasākumu vietējiem iedzīvotājiem 10.jūnijā plkst. 12:00 Limbažu Lielezera pludmalē.  Pasākumā piedalīsies Limbažu novada pašvaldības aģentūras “ALDA” direktors Jānis Remess un Pasaules Dabas Fonda Baltijas jūras un saldūdens programmas speciālists. 

03.06.2016.

Ministrs Gerhards vērtē komandu sniegumu ES erudīcijas sacensībās “Eiropas pieccīņa”

Piektdien, 2016.gada 3. jūnijā Jēkabpilī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards vērtēja komandu sniegumu Eiropas Savienības (ES) erudīcijas sacensību “Eiropas pieccīņa” otrajā posmā. Konkursu visā Latvijā organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība un Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā.
03.06.2016.

VARAM valsts sekretāra vietnieks e-pārvaldes jautājumos E.Beļskis uzstāsies augsta līmeņa konferencē par digitālu un atvērtu valsts pārvaldi

2016. gada 2. un 3. jūnijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra vietnieks e-pārvaldes jautājumos Edmunds Beļskis Amsterdamā piedalās Nīderlandes prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē organizētajā augsta līmeņa konferencē par digitālu un atvērtu valsts pārvaldi – Digital and Open Government conference: Next step to maturity.

02.06.2016.

Nacionālā botāniskā dārza ziedošās aktualitātes

Svelmainā vasara gan Nacionālā botāniskā dārza āra ekspozīcijā, gan arī oranžērijā atnesusi vairākus pārsteigumus
02.06.2016.

Pasaules vides dienā Dabas aizsardzības pārvalde laiž klajā infografiku par apdraudēto savvaļas sugu suvenīriem

Apvienoto Nāciju organizācijas izsludinātā Pasaules vides diena 5. jūnijā tiek atzīmēta jau kopš 1974. gada. Šajā laikā uzmanība pievērsta klimata pārmaiņām, ilgtspējīgai attīstībai, vides piesārņojumam un kolektīvām rīcībām šo problēmu risināšanā. Šogad pirmo reizi Pasaules vides dienas tēma ir “Nulles tolerance savvaļas sugu nelegālajai tirdzniecībai” ar mērķi vērst sabiedrības uzmanību uz savvaļas sugu nelegālās tirdzniecības negatīvo ietekmi uz dabas daudzveidības saglabāšanos un sociālekonomiskajiem apstākļiem globālā mērogā. 

02.06.2016.

Ministrs K.Gerhards atklās Zilā karoga pacelšanas pasākumu Radžu ūdenskrātuvē

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards piedalīsies svinīgajā Zilā karoga pacelšanas pasākumā Radžu ūdenskrātuves pludmalē Jēkabpilī, kas norisināsies piektdien, 2016.gada 3.jūnijā.

02.06.2016.

Notiks seminārs „Zaļie publiskie iepirkumi tagad un nākotnē”

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un Elektronisko iepirkumu sistēmas (EIS) piegādātājiem 14. jūnijā pulksten 11:00 Latvijas Dabas Muzejā, Rīgā, K. Barona ielā 4 organizē Zaļo Publisko iepirkumu (ZPI) bezmaksas apmācību semināru.

02.06.2016.

Uzsākta konkursā „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2016” iesniegto projektu apskate un vērtēšana klātienē

Šodien tiek sākta konkursā „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2016” iesniegto projektu otrās kārtas vērtēšana - trīs dienas žūrija klātienē apmeklēs un vērtēs 19 ēkas sešās Latvijas pilsētās.

02.06.2016.

VARAM jaunās politikas iniciatīvas

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir iesniegusi Finanšu ministrijai informāciju par 8 jaunajām politikas iniciatīvām (JPI), no kurām 3 ir prioritārās (1 ir ar neitrālu ietekmi uz valsts budžetu). Vienlaikus VARAM ir sagatavojusi priekšlikumus Kultūras ministrijas virzītajai JPI “Latvijas simtgades pasākumi”.

01.06.2016.

Atklātie pasākumi dabas izglītības centrā “Rāzna”

Dabas aizsardzības pārvalde informē, ka dabas izglītības centrs ”Rāzna” vasaras sezonā apmeklētājiem būs atvērts arī mēneša pirmajā un trešajā sestdienā.

01.06.2016.

VARAM parlamentārais sekretārs piedalīsies IV Austrumbaltijas biznesa forumā

2016. gada 2.jūnijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts piedalīsies IV Austrumbaltijas biznesa foruma atklāšanā Daugavpilī. 
01.06.2016.

VARAM pagarina projektu ideju iesniegšanas termiņu pašvaldību ēku energoefektivitātes paaugstināšanas programmā līdz 2016. gada 30.jūnijam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), ņemot vērā pašvaldību ierosinājumus,  ir pagarinājusi Eiropas Savienības (ES) fondu 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās” 2.projektu atlases kārtas projektu ideju konceptu iesniegšanas termiņu. Pieteikšanās pagarināta līdz 2016. gada 30. jūnijam. 

01.06.2016.

Ministrs Gerhards: Latvijai svarīga informācijas apmaiņa ar kaimiņvalstīm radiācijas drošības un kodoldrošības jomā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards trešdien, 2016.gada 1. jūnijā, tiekoties ar Starptautiskās atomenerģijas aģentūras (SAEA) ģenerāldirektoru Jukiju Amano, paziņoja, ka Latvija augstu novērtē un atbalsta aģentūras darbības kodoldrošības jomā.

01.06.2016.

Nedēļas nogalē Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz Slīteres ceļotāju dienām

Lai izzinātu un iepazītu Slīteres dabas unikalitāti un vietējo iedzīvotāju – lībiešu kultūru un tradīcijas, šīs nedēļas nogalē, 2016.gada 4.-5.jūnijā Slīteres Nacionālajā parkā Dundagas novadā jau septīto gadu notiks Slīteres ceļotāju dienas, ko organizē Dundagas novada pašvaldība un Dabas aizsardzības pārvalde. Šogad pasākumam dota devīze “Iekrāso vasaras raibumus Šlīteres Undžavas mežos!”

31.05.2016.

Ministrs K.Gerhards tiksies ar Starptautiskās atomenerģijas aģentūras ģenerāldirektoru J.Amano

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Kasparam Gerhardam trešdien, 2016.gada 1. jūnijā, paredzēta tikšanās ar Starptautiskās atomenerģijas aģentūras (SAEA) ģenerāldirektoru Jukiju Amano.
31.05.2016.

Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā notiks Starptautiskās atomenerģijas aģentūras ģenerāldirektora Jukija Amano lekcija

Nepalaid garām un piedalies! 1. jūnijā notiks unikāla lekcija par atomenerģijas jautājumiem! 

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (DAC) viesosies Starptautiskās atomenerģijas aģentūras (SAEA) ģenerāldirektors Jukija Amano ar lekciju par SAEA galvenajām darbības jomām un aktuālākajiem jautājumiem kodolenerģijas jomā.
31.05.2016.

Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz jauno izpildītāju konkursu “Dziedam dabā!”

Ceturtdien, 2016.gada 2.jūnijā  Salacgrīvas novadā norisināsies jauno izpildītāju konkurss “Dziedam dabā!”, ko organizē kempings "Klintis” sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, Salacgrīvas novada pašvaldību un Salacgrīvas novada Mūzikas skolu.

31.05.2016.

Valdība nosaka plānoto ES finansējumu un sasniedzamos rādītājus uzņēmējdarbības veicināšanai novadu pašvaldībās 34,92 milj.eiro apmērā

Otrdien, 2016. gada 31. maijā, valdība atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) virzīto Reģionālās attīstības koordinācijas padomē pieņemto lēmumu par Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma apjomu un sasniedzamajiem rādītājiem uzņēmējdarbības veicināšanai novadu pašvaldībās – kopumā atbalstot 54 projektu idejas 34,92 milj.eiro apmērā*.
30.05.2016.

VARAM valsts sekretārs Rinalds Muciņš piedalīsies par vides jautājumiem atbildīgo ES dalībvalstu ģenerāldirektoru sanāksmē Briselē

Otrdien, 2016. gada 31.maijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš piedalīsies par vides jautājumiem atbildīgo Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu vides ģenerāldirektoru sanāksmē Briselē, Beļģijā.
30.05.2016.

Par pilsētu attīstības jautājumiem atbildīgo ES ministru sanāksmē uzsver Amsterdamas pakta nozīmīgumu

2016. gada 30.maijā Nīderlandē starp Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm tika panākta vienošanās par ES Pilsētprogrammas Amsterdamas paktu*. Tikšanās notika Nīderlandes prezidentūras ES Padomē organizētajā neformālajā par pilsētu izaugsmes jautājumiem atbildīgo ES ministru padomes laikā. 

28.05.2016.

VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts atklāj trimdas mākslinieku izstādi

Sestdien, 2016.gada 28.maijā, Cēsīs vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts atklāja Pasaules latviešu mākslas centra jauno izstāžu zāli, kurā aplūkojami emigrācijas mākslinieku darbi, gan arī mākslinieku Jāņa un viņa meitas Leldes gleznu izstādi "Kalmītes stāsti".
..
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
25.06.2016
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta