Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Darba piedāvājumi
  Foto galerija
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Preses relīzes
26.08.2016.

VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts aicina piekrastes pašvaldības meklēt jaunus risinājumus kā piesaistīt apmeklētājus, nodrošinot dabas un kultūras vērtību saglabāšanu

Piektdien, 2016.gada 26. augustā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts piedalījās Latvijas Piekrastes pašvaldību apvienības sapulcē Grobiņā, kur aicināja piekrastes pašvaldības īpašu uzmanību pievērsa klimata pārmaiņām, kas var negatīvi ietekmēt aptuveni 2/3 no jūras krasta kopgaruma.

26.08.2016.

Daiļo dāliju parāde Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī

Nacionālajā botāniskajā dārzā sākusies daiļo dāliju ziedēšanas parāde, kas turpināsies vēl visu septembra mēnesi līdz pat pirmajām salnām. Šoreiz kolekcija izstādīta pa labi no dārza galvenās ieejas, un to pavada atraktīva informācija par dāliju vēsturi un praktiski padomi to audzēšanā.

25.08.2016.

Ministrs Gerhards tiekas ar jauno Microsoft Latvia vadītāju Strazdiņu un pārrunā e-pārvaldes attīstību Latvijā

Ņemot vērā ierobežotos cilvēkresursus Latvijā informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā, lai nodrošinātu pārdomātu un uz inovācijām balstītu turpmāko e-pārvaldes attīstību, būtiski ir rast efektīvus veidus kā sadarboties valsts pārvaldes un privātajam sektoriem, ceturtdien, 2016.gada 25.augustā tiekoties ar Microsoft Latvia vadītāju Renāti Strazdiņu, uzsvēra vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

24.08.2016.

Konkurss „Draudzīgs velosipēdistam” finiša taisnē – pieteikšanās līdz 1. septembrim

Lielākais Baltijas veloparks Daugavpilī, jauni tūrisma maršruti Alūksnē un Latgalē, GPS datu pētījums par velobraucējiem Rīgā ir tikai daži no pretendentiem, kas pieteikti Gudro pilsētnieku, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Latvijas Riteņbraucēju apvienības kopīgi rīkotajam konkursam Draudzīgs velosipēdistam.

23.08.2016.

Radioaktīvo atkritumu glabātavai “Radons” nosaka nacionālo interešu objekta statusu

Otrdien, 2016. gada 23. augustā valdība atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavoto priekšlikumu noteikt nacionālo interešu objekta statusu radioaktīvo atkritumu glabātavai “Radons” (glabātava “Radons”). 

23.08.2016.

VARAM valsts sekretāra vietnieks A. Draudiņš ar augsta līmeņa Ukrainas amatpersonām Kijevā pārrunā ATR īstenošanu

2016. gada 23. augustā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra vietnieks reģionālās attīstības jautājumos Aivars Draudiņš tikšanās laikā Kijevā ar augsta līmeņa Ukrainas amatpersonām pārrunā līdzšinējo sadarbību Latvijas sniegtā atbalsta Ukrainas apgabaliem administratīvi teritoriālās reformas (ATR) īstenošanā*.

18.08.2016.

Sekmīgi noslēgusies pirmā VARAM organizētā Vasaras skola Latvijas pašvaldību attīstības plānošanas speciālistiem

2016. gada 17. augustā noslēdzās pirmā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizētā trīs dienu nometne – Vasaras skola 2016 Latvijas pašvaldību attīstības plānošanas speciālistiem. Tā norisinājās Ikšķiles novadā.

18.08.2016.

Unikāla iespēja iepazīt sēņu daudzveidību Rāznas Nacionālajā parkā

2016. gada 27. augustā no plkst. 10:00 līdz 15:00 Dabas aizsardzības pārvalde aicina gan sēņu pazinējus, gan iesācējus vai vienkārši zinātkāros uz Sēņu dienu Rāznas Nacionālajā parkā. Pasākums notiks Dagdas novada Andrupenes pagastā muzejā “Andrupenes lauku sēta”.

18.08.2016.

Daiļo dāliju un greizo sukulentu diena Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī

2016. gada 20. augustā Nacionālajā botāniskajā dārzā notiks stādu un amatnieku tirdziņš “Daiļo dāliju diena”. Kā jau vēsta nosaukums, tas būs veltīts dāliju kolekcijai. 

17.08.2016.

Sākusies pīļu medību sezona dabas liegumā ”Lubāna mitrājs”

Pīļu medību sezonas atklāšanu ar nepacietību gaida daudzi mednieki. Pastiprinātu uzmanību šajā dienā notiekošajam pievērš arī kontrolējošas institūcijas. 13. augustā dabas liegumā ”Lubāna mitrājs” notika kopīgi Valsts meža dienesta, Dabas aizsardzības pārvaldes un Valsts policijas reidi medību noteikumu un īpaši aizsargājamo dabas teritoriju izmantošanas un aizsardzības noteikumu kontrolei.

17.08.2016.

28 pašvaldības gatavas apturēt dabas piemēslotājus

Lai apturētu dabas piemēslotāju nosodāmo rīcību pret vidi un līdzcilvēkiem, ar šodienu 28 Vidzemes un Latgales pašvaldībās, problēmzonās, kur ilgstoši notiek nelegāla atkritumu izmešana, tiek izvietoti informatīvi baneri. Tajos paustais vēstījums „Nemēslo! Mēs šeit dzīvojam!” atgādina, ka piemēslotās vietas nepaliek nepamanītas, un tās rada nepieļaujamus dzīves apstākļus apkārtējai sabiedrībai.

17.08.2016.

Izdota grāmata mediju pratības mācībai “Pasaule tīmeklī” 5.-9.klašu skolēniem

Mediju pratība ir mūsdienu cilvēka rīcībspējas priekšnosacījums un viens no izglītības procesa  pamatelementiem (mediju kompetence), kas mērķtiecīgā darbā attīstāma gan ģimenē, gan skolā, paplašinot bērna izpratni par mediju kā izklaides rīku uz mediju kā izziņas darbības atbalsta rīku.

16.08.2016.

Valdība nosaka minimālās prasības pašvaldībām sadzīves atkritumu apsaimniekotāja izvēlei

Otrdien, 2016. gada 16.augustā valdība apstiprināja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotos priekšlikumus minimālajām prasībām pašvaldībām izvēloties atkritumu apsaimniekotāju*. 

16.08.2016.

Pirmajā Vasaras skolā Latvijas pašvaldību attīstības plānošanas speciālisti pilnveido profesionālās prasmes

Ikšķiles novadā no 2016. gada 15. līdz 17.augustam norisinās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) organizētā pirmā Latvijas pašvaldību attīstības plānošanas speciālistu nometne – Vasaras skola 2016. Dalībnieki apmeklē lekcijas par attīstības plānošanai aktuālām tēmām un apgūst profesionālās prasmes. 

15.08.2016.

Pūces diena Līgatnes dabas takās!

Sestdien, 2016. gada 27. augustā Gaujas Nacionālā parka Līgatnes dabas takās būs Pūces diena.

12.08.2016.

Ikšķiles novadā notiks VARAM organizēta Vasaras skola pašvaldību attīstības plānošanas speciālistiem

No 2016. gada 15. līdz 17. augustam Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Ikšķiles novada pašvaldību organizē Latvijas pašvaldību attīstības plānošanas speciālistu nometni – Vasaras skolu 2016. 
11.08.2016.

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu jūlija numurs

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 7. numurs. 

11.08.2016.

Piedalies radošo darbu konkursā un laimē binokli!

Šo sestdien, 13. augustā  Ķemeru svētku ietvaros tiks atklāts radošo darbu konkurss “Iepazīsti lielo ceļotāju – mazo gulbi!”, kurā aicināti piedalīties jebkura vecuma interesenti no visas Latvijas. Dabas izglītības centra “Meža māja” radošajās darbnīcās Ķemeru “Jaunajā parkā” klātesošie varēs tuvāk iepazīt mazo gulbi, noskaidrot konkursa noteikumus un turpat arī izveidot un iesniegt savus radošos konkursa darbus. 

11.08.2016.

VARAM uzlabo viena bērna izmaksu aprēķināšanas metodiku pirmsskolas izglītības iestādē

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir sagatavojusi priekšlikumus noteikumos par izmaksu noteikšanas metodiku un kārtību, kādā pašvaldība sedz pirmsskolas izglītības programmas izmaksas privātai izglītības iestādei*. Tos 2016. gada 11.augustā izsludināja Valsts sekretāru sanāksmē. 

10.08.2016.

Aicina uz siena talku zāļu purvā Ķemeru nacionālajā parkā

2016. gada 15. augustā, pirmdien Ķemeru nacionālā parka fonds sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi aicina uz siena talku zāļu purvā Kaņiera putnu torņa un peldošās niedrāju laipas apkārtnē.

09.08.2016.

VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts uzsver Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru nozīmību reģionos

Otrdien, 2016. gada 9. augustā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts piedalījās Latvijas Pašvaldību savienības Reģionālās attīstības un sadarbības komitejas izbraukuma sēdē Tukumā. Tās laikā J.Eglīts uzsvēra Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru (VPVKAC) nozīmību reģionos.

09.08.2016.

Ar valsts atbalstu arī turpmāk visās pašvaldību publiskajās bibliotēkās būs pieejams bezmaksas internets

Ar valsts atbalstu arī turpmāk - līdz 2018. gadam visās Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās būs pieejams bezmaksas internets. To paredz 2016. gada 9. augustā valdības atbalstītie Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādātie priekšlikumi*. 

09.08.2016.

Arī turpmāk pašvaldībām no valsts budžeta segs izdevumus par atskurbināšanas pakalpojuma sniegšanu

2016. gada 9. augustā valdība konceptuāli atbalstīja saglabāt līdzšinējo kārtību pašvaldībām no valsts budžeta segt izdevumus par atskurbināšanas pakalpojumu sniegšanu. To paredz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādātie priekšlikumi*. 

04.08.2016.

Ukrainas pārstāvji iepazīstas ar Latvijas pieredzi pašvaldību reformu īstenošanā

No 2016. gada 25. līdz 28.jūlijam Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM)  uzņēma Odesas (Ukraina) apgabala pašvaldību delegāciju, īstenojot projekta “Atbalsts Ukrainas apgabaliem administratīvi teritoriālās reformas īstenošanā un veicināšanā” aktivitātes. * 

02.08.2016.

Moldovas reģioni un pašvaldības gūst pieredzi Latvijā tūrisma un uzņēmējdarbības attīstībā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sadarbībā ar Latvijas Lauku forumu organizēja vasaras skolu-nometni Moldovas reģionu, pašvaldību un nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvjiem tūrisma un uzņēmējdarbības veicināšanas jautājumos. Pasākums notika no 2016. gada 24. līdz 30. jūlijam. 

02.08.2016.

Īpaši aizsargājamu sugu un biotopu aizsardzībai no ERAF piešķir 3,4 milj.eiro

Otrdien, 2016. gada 2.augustā valstība apstiprināja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavoto noteikumu projektu par atbalstu antropogēnu slodzi mazinošu pasākumu ieviešanai Natura 2000 teritorijās*. Pasākumu īstenošanai paredzētais Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) finansējums – 3,4 milj. eiro. 

02.08.2016.

Valdība apstiprina informācijas un komunikācijas tehnoloģijas jomas ERAF projekta iekļaušanu mērķarhitektūrā

Otrdien, 2016. gada 2.augustā valdība atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavoto priekšlikumu par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) nodokļu informācijas pakalpojumu modernizācijas projekta* (projekts) iekļaušanu Vienotās informācijas un komunikāciju tehnoloģijas (IKT) mērķarhitektūrā jeb savstarpēji saistītu projektu portfeļa izstrādes procesā 2014-2020 perioda ES fondu ietvaros. 

01.08.2016.

Līgatnes dabas takās skatāma ceļojošā izstāde par lielo dumpi

Līdz 2016.gada 4.augustam Dabas aizsardzības pārvaldes apsaimniekotajās Līgatnes dabas takās skatāma Latvijas Dabas fonda ceļojošā izstāde par lielo dumpi.

26.07.2016.

VARAM valsts sekretāra vietnieks e-pārvaldes jautājumos E.Beļskis piedalīsies “Kurzemes Democentrs” jaunbūves atklāšanā Ventspilī

Trešdien, 2016. gada 27. jūlijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks e-pārvaldes jautājumos Edmunds Beļskis piedalīsies Zinātnes un tehnoloģiju muzeja “Kurzemes Democentrs” ēkas jaunbūves atklāšanā Ventspilī. Lai pārrunātu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) aktualitātes un sadarbības iespējas, darba vizītes laikā E.Beļskis apmeklēs arī Ventspils Digitālo centru. 

26.07.2016.

Valdība atbalsta atkritumu dalītās savākšanas sistēmas attīstību no Kohēzijas fonda 5 milj. eiro apmērā

Otrdien, 2016. gada 26.jūlijā valdība atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavotos Ministru kabineta noteikumus par pasākumu īstenošanu atkritumu dalītās savākšanas sistēmas attīstībai*. Tie paredz no Kohēzijas fonda (KF) projektu īstenošanai atvēlēt 5,47 milj. eiro. 

26.07.2016.

5.augustā notiks ikgadējā Slīteres Kukaiņu nakts

Piektdien, 2015. gada 5.augustā, plkst. 22:00 Slīteres Nacionālajā parkā pie Šlīteres bākas norisināsies ikgadējais pasākums dabas draugiem - Slīteres Kukaiņu nakts.

25.07.2016.

Nedēļas nogalē Līgatnes dabas takas notiks Lūšu diena

Sestdien, 2016. gada 30. jūnijā Dabas aizsardzības pārvaldes apsaimniekotajās Līgatnes dabas takās notiks Lūšu diena.

25.07.2016.

VARAM dalās pieredzē ar Odesas apgabala pārstāvjiem administratīvi teritoriālās reformas īstenošanā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) no 2016. gada 26. līdz 28. jūlijam uzņem Odesas (Ukraina) apgabala pārstāvjus*. Tikšanās mērķis ir atbalsts Ukrainas apgabaliem administratīvi teritoriālās reformas īstenošanās un veicināšanā. 

25.07.2016.

Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz izzinošu pasākumu “Dzīvnieki Latvijas dabā”

Ar izzinošu pasākumu “Dzīvnieki Latvijas dabā” 2016.gada 6.augustā Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas izglītības centrs “Rāzna” turpinās dabas izziņas aktivitāšu ciklu vasaras mēnešu pirmajā sestdienā.

25.07.2016.

Dabas aizsardzības pārvalde pasākumā Salacgrīvā aicina iepazīt norises dabā vasaras pilnbriedā

Sestdien, 2016.gada 30.jūlijā Salacgrīvā Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas izglītības centrā (DIC) “Ziemeļvidzeme” pasākumu cikla “Gadalaiku pēdas dabā jeb par dažādiem “KĀPĒC? un “KĀ?”” ietvaros lieli un mazi interesenti aicināti uz izzinošām aktivitātēm un pārgājienu, lai izzinātu dabas norises piekrastē vasarā.

25.07.2016.

Aicinām pieteikties Latvijas attīstības plānošanas speciālistu nometnei – Vasaras skolai 2016

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina Latvijas pašvaldību un plānošanas reģionu speciālistus, kuru darbs saistīts ar attīstības plānošanu, sabiedrības iesaisti teritorijas attīstībā, atbalsta sniegšanu vietējiem iedzīvotājiem, organizācijām un uzņēmējiem iniciatīvu īstenošanai, pieteikt savu dalību Latvijas attīstības plānošanas speciālistu nometnei – Vasaras skolai 2016. Pāsākums norisināsies 2016. gada 15.-17.augustā. 

25.07.2016.

VRAA: Elektroniskā pieteikšanās studijām Latvijas augstskolās pieaugusi arī šovasar

Valsts reģionālās attīstības aģentūra informē, ka e-pakalpojuma „Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās” uzsākšanas reižu skaits portālā www.latvija.lv palielinās katru gadu.
22.07.2016.

Energoefektivitātes pasākumu īstenošanai valsts nozīmes aizsargājamos arhitektūras pieminekļos apstiprināti 9 projekti

Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta (EKII) pirmā projektu atklāta konkursa “Siltumnīcefektu gāzu (SEG) emisiju samazināšana valsts nozīmes aizsargājamos arhitektūras pieminekļos” ietvaros finansējuma saņemšanai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ir apstiprinājusi 9 projektus. 

22.07.2016.

Latvija sniedz atbalstu Moldovas reģionu līdzsvarotai un integrētai attīstībai

No 2016. gada 24. līdz 30. jūlijam Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sadarbībā ar Latvijas Lauku forumu organizē vasaras skolu-nometni Moldovas kolēģiem. 

21.07.2016.

Latvija panākusi sev būtiski izdevīgākus nosacījumus sarunās par emisiju samazināšanu līdz 2030.gadam

Pēc vairāk nekā gadu ilgušajām intensīvajām sarunām ar Eiropas Komisiju (EK), Latvijas mērķis siltumnīcefekta gāzu (SEG) emisiju samazināšanai ir nevis sākotnēji plānotais 10%, bet gan tikai 6% samazinājums salīdzinot ar 2005.gadu. Latvijai šobrīd piedāvātais mērķis ir trešais zemākais starp visām 28 Eiropas Savienības dalībvalstīm.

21.07.2016.

Aicinām iepazīt kukaiņu pasauli dabas parkā „Numernes valnis”

Lai informētu un izglītotu interesentus par norisēm dabā, 2016.gada 2.augustā, no pl.22:00 dabas parkā “Numernes valnis” norisināsies “Kukaiņu nakts”, ko organizē Dabas aizsardzības pārvalde un Kārsavas novada pašvaldība.

20.07.2016.

Kaspars Gerhards: Latvija valsts e-pakalpojumu izmantošanas jomā pārspēj ES vidējos rādītājus

Trešdien, 2016. gada 20. jūlijā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards Ministru prezidentam Mārim Kučinskim prezentēja e-pārvaldes sasniegumus Latvijā – kāda tā ir Eiropas un pasaules kontekstā.

20.07.2016.

Kolēģi no Lietuvas apmeklē īpaši aizsargājamās dabas teritorijas Latgalē

Lai iepazītu iestādes darbības virzienus, apmeklētu īpaši aizsargājamās dabas teritorijas, pārrunātu līdzšinējo un turpmāko sadarbību, aizvadītajā nedēļā Lietuvas Republikas Vides aizsardzības ministrijas Aizsargājamo teritoriju dienesta darbinieki viesojās Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālajā administrācijā. 

20.07.2016.

Inspektori konstatē nelikumīgas darbības Slokas ezera apkārtnē Ķemeru Nacionālajā parkā

Pārbaudot ziņas par nelikumīgu medību norisi Ķemeru Nacionālajā parkā, Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālās administrācijas inspektori jūlija sākumā apsekoja Slokas ezera piekrasti Jaunķemeru apkārtnē. Pārbaudes laikā tika konstatētas nelikumīgu medību un neatļautas zvejas pēdas. Inspektori izņēma piepūšamo gumijas laivu un tīklus, kas bija paslēpti ezera krastā, un to izskats liecināja par nesenu to izmantošanu. Netālu no šīs vietas tika atrastas un izņemtas arī trīs paštaisītas medību cilpas, vienā no kurām tika atrastas bojāgājuša dzīvnieka atliekas.

20.07.2016.

Izpētes ietvaros Rāznas ezerā šonedēļ veic kontrolzveju

Dabas aizsardzības pārvalde turpina īstenot projektu par tehnisko risinājumu izstrādi biotopu atjaunošanas pasākumu uzsākšanai dabas liegumos “Randu pļavas” un “Liepājas ezers” un Rāznas Nacionālajā parkā. 

19.07.2016.

Ministrs K.Gerhards apmeklēs Rīgas IT Demo centru un VID

Trešdien, 2016. gada 20.jūlijā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards kopā ar Ministru prezidentu Māri Kučinski apmeklēs Rīgas IT Demo centru* un Valsts ieņēmumu dienestu.  Vizītes laikā plānots pārrunāt svarīgāko informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) jomā Latvijā. 

19.07.2016.

K.Gerhards: Ķekavas novada domei ir nekavējoties jānodrošina kanalizācijas pakalpojumi Lapenieku ciema iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards tiekoties ar Ķekavas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Andi Damlicu, uzdeva nodrošināt kanalizācijas pakalpojumu sniegšanu, domei pieņemt nepieciešamos lēmumus šo pakalpojumu nodrošināšanai atbilstoši likumā noteiktajam, kā arī izvērtēt iespēju atsavināt kanalizācijas tīklus pašvaldības īpašumā.

18.07.2016.

K.Gerhards izsauc uz pārrunām Ķekavas novada domes priekšsēdētāju

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards uzaicinājis uz sarunu Ķekavas novada domes priekšsēdētāju Andi Damlicu Lapenieku ciema iedzīvotāju sūdzību dēļ. Tikšanās paredzēta otrdien, 2016. gada 19. jūlijā.

15.07.2016.

Elektronisko iepirkumu sistēmā notikusi pirmā e-konkursa piedāvājumu atvēršana

Valsts reģionālā attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka š.g. 14. jūlijā Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS) veiksmīgi notikusi pirmā e-konkursa piedāvājumu atvēršana, kas nozīmē publiskā iepirkuma visu posmu veikšanu elektroniskā vidē.

12.07.2016.

Notiks kampaņas "Mana jūra" preses konference

13. jūlijā plkst. 11.00 VARAM, Peldu ielā 25 101. telpā notiks kampaņas Mana jūra preses konference. Uzreiz pēc tās pirmā kampaņas zaļās ekspedīcijas komanda jau dosies uz Latvijas – Lietuvas robežu, no kurienes 14. jūlijā sāksies ekspedīcija.

..
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
26.08.2016
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta