Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Fondi un investīcijasEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģu finanšu instrumentsEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas Finanšu instruments 2009.-2014. gadāNFI projekts „Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana”Jaunumi
 
 
 
VARAM Latvijas reģionu iedzīvotājus aicina piedalīties apmācību seminārā „Nākotnes pilsētas spēle”
13.01.2015

VARAM Latvijas reģionu iedzīvotājus aicina piedalīties divu dienu apmācību seminārā „Nākotnes pilsētas spēle” kas notiks Latgalē, Vidzemē un Kurzemē.

Apmācību semināri 15.-16.janvārī notiks Latgales reģionā – Viļakas novadā, 22.-23.janvarī Vidzemes reģionā – Priekuļu novadā un 27.-28.janvārī Kurzemes reģionā – Brocēnu novadā.
Par dalību seminārā „Nākotnes pilsētas spēlē“ jautāt vietējās novadu pašvaldībās.

Pasākumu mērķis ir nodrošināt tās dalībniekiem aktīvu iespēju līdzdarboties un sniegt savu ieguldījumu vietējās pašvaldības attīstības plānošanā, vienlaikus tuvāk iepazīstot arī citus sabiedriski aktīvus novada pārstāvjus. Dalība seminārā sniedz iespēju satikties un sadarboties dažādu pieredžu, interešu un vecuma grupu pārstāvjiem, kā arī kopīgiem spēkiem radīt inovatīvas idejas pašu nākotnes pilsētai. Spēles laikā dalībnieki apgūst jaunas prasmes un zināšanas izstrādāto ideju formulēšanā, pasniegšanā un pilnveidošanā.

2014.gada nogalē divi līdzīgi semināri notika Carnikavas (28.-29.novembrī) un Tērvetes novadā (4.-5.decembrī). Carnikavā atbalstu guva ideja, kas Garciemā paredz veidot jaunu vietējās kopienas tradīciju – multimākslas festivālu „Garciema Garais Festivāls!“. Tērvetes novadā iedzīvotāji radīja virkni interesantu ideju pastāvošo nodarbinātības un novecošanas problēmu risināšanai, kā arī pārrunāja Tērvetes dabas parka potenciāla praktisku izmantošanu vietējās ekonomikas attīstībai.

Apmācību semināri tiek finansēti no Norvēģija finanšu instrumenta 2009.-2014.gada programmas Nr.LV07 „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana” līdzekļiem.

Sīkāka informācija: Laura Dimitrijeva, projekta koordinatore, tālr. 66016780, e-pasts: laura.dimitrijeva@varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
05.06.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta