Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Fondi un investīcijasEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģu finanšu instrumentsEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas Finanšu instruments 2009.-2014. gadāNFI projekts „Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana”Jaunumi
 
 
 
Aizvadīti 2 semināri par sasaistes izveidošanu starp attīstības plānošanu un budžeta plānošanu
3.novembrī, Smiltenē un 10.novembrī, Saldū norisinājās projekta 3.aktivitātes ietvaros organizētie semināri  par tēmu “Sasaistes izveidošana starp attīstības plānošanu un budžeta plānošanu”.


3.novembrī, Smiltenes novadā un 10.novembrī, Saldus novadā  notika reģionālais seminārs par tēmu “Sasaistes izveidošana starp attīstības plānošanu un budžeta plānošanu”. 


Semināru organizēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija projekta “Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana” 3.aktivitātes “Sasaistes izveidošana starp attīstības plānošanu un budžeta plānošanu vietējā līmenī” ietvaros. 

Seminārā piedalījās pašvaldību attīstības plānošanas un budžeta plānošanas speciālisti, kā arī citi jomas interesenti. Eksperte Inga Vilka klātesošos iepazīstināja ar situācijas vērtējumu par attīstības plānošanas dokumentu un budžeta sasaisti pašvaldībās, par budžeta plānošanas un pārskatu pilnveidošanas iespējām, kā arī sniedza ieteikumus pašvaldībām. Valsts kontroles pārstāvis Oskars Erdmanis dalījās ar secinājumiem no Valsts kontroles auditiem par sasaisti starp attīstības plānošanas un budžeta sasaisti pašvaldībās. 

Ar savu pieredzi un plānotajām darbībām nākotnē, lai sekmētu attīstības plānošanas un budžeta sasaisti iepazīstināja projekta pilotpašvaldības: Smiltenes seminārā - Smiltenes novada pašvaldības un Salacgrīvas novada pašvaldības eksperti, bet Saldus seminārā - Saldus novada pašvaldības un Jūrmalas pilsētas pašvaldības eksperti. 

Klātesošie saņēma Norvēģijas pieredzē balstītu metodisko materiālu par pasākuma tematiku.Reģionālie semināri tiek finansēti no Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada programmas Nr. LV07 „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana" līdzekļiem
Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
26.05.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta