Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Fondi un investīcijasEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģu finanšu instrumentsEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas Finanšu instruments 2009.-2014. gadāNFI projekts „Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana”Jaunumi
 
 
 
Aizvadīts seminārs par izaicinājumiem pašvaldībām publisko ūdeņu un citu publisko teritoriju attīstības plānošanā un pārvaldībā

Turpmākajos gados zemes politikā un publisko ūdeņu pārvaldībā ir sagaidāmi jauni izaicinājumi, tāpēc lai veicinātu ieinteresēto institūciju un nevalstisko organizāciju iespējami labāku sadarbību un stiprinātu to kapacitāti, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija 2015.gada 20.novembrī, organizēja semināru. 

Seminārā piedalījās 40 dalībnieki, kas pārstāvēja Zemkopības ministriju, Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Satiksmes ministriju un Ekonomikas ministriju, kā arī vairākas institūcijas un nevalstiskās organizācijas, kā piemēram, Latvijas Pašvaldību savienību , biedrību Zemnieku saeima, Latvijas kūdras ražotāju asociāciju, Latvijas Rūpniecības un tirdzniecības kameru, Latvijas Meža īpašnieku biedrību. Seminārā piedalījās arī zinātnieki no Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Rīgas Tehniskās universitātes. Seminārā tika apskatīti jautājumi par problēmām zemes izmantošanā, teritorijas attīstības plānošanā, kā ar zemes un publisko ūdeņu pārvaldību saistītie ekonomiskie un finanšu problēmjautājumi. Sanāksmes dalībnieki vienojās arī par tuvākajā laikā risināmajiem jautājumiem un sasniedzamie mērķiem, lai līdz nākamā gada 1.jūnijam varētu iesniegt Zemes politikas plānu līdz 2020.gadam.

Semināra organizēšana tika finansēta no projekta ”Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana” 4.aktivitātes ”Valsts ilgtermiņa tematiskā plānojuma izstrāde Baltijas jūras piekrastei” līdzekļiem.


Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
26.05.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta