Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Fondi un investīcijasEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģu finanšu instrumentsEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas Finanšu instruments 2009.-2014. gadāReģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrādeJaunumi
 
 
 
Norisinājās pirmā projekta vadības komitejas sanāksme
17.02.2014

Piektdien, 14.februārī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija organizēja Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.–2014.gada perioda programmas* līdzfinansētā projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” (turpmāk – Projekts) pirmo vadības komitejas sanāksmi.

Vadības komitejas uzdevums ir uzraudzīt Projekta aktivitāšu ieviešanas progresu, novērtēt Projekta īstenošanas rezultātus un pēc nepieciešamības pieņemt lēmumus par nepieciešamām izmaiņām Projekta aktivitāšu īstenošanā, lai nodrošinātu rezultātu veiksmīgu sasniegšanu gan Projekta līmenī, gan programmas līmenī.
 
Vadības komitejas darbā piedalās Projekta parteri – visi Latvijas plānošanas reģioni, Oppland un Aust-Agder reģionālā līmeņa pašvaldības, , kā arī tādas valsts un nevalstiskās organizācijas kā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Lielo pilsētu asociācija, Latvijas Pašvaldību savienība un Norvēģijas Vietējo un reģionālo varas iestāžu asociācija.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietniece reģionālās attīstības jautājumos Ilona Raugze (vadības komitejas priekšsēdētāja) atzīmē, ka „projektā plānotās aktivitātes un pasākumi stiprinās visu Latvijas pašvaldību speciālistu zināšanas un kompetenci par uzņēmējdarbības veicināšanas jautājumiem, kā arī sniegs lielu ieguldījumu Latgales plānošanas reģionā uzņēmējdarbības un inovāciju sistēmas stiprināšanā”.

Projekta īstenošanas periodā kopumā plānotas 3 vadības komitejas sanāksmes un nākamā notiks š.g. otrajā pusē.


* Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.–2014.gada perioda programma „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm"

 

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
21.02.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta