Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Fondi un investīcijasEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģu finanšu instrumentsEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas Finanšu instruments 2009.-2014. gadāReģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrādeJaunumi
 
 
 
Latvijas un Norvēģijas eksperti diskutē par Norvēģijas pieredzi attālu un mazattīstītu teritoriju izaugsmes veicināšanā un izvēlēto risinājumu piemērotību Latvijas situācijai
10.04.2014

2014.gada 10.aprīlī Rīgā notika sanāksme, kuras ietvaros tika prezentēta Norvēģijas pieredze un diskutēts par Norvēģijā izvēlēto risinājumu piemērotību Latvijas situācijai.

Sanāksmē tika apskatīta Latvijas plānotā reģionālā politika 2014.-2020. gadam un tās ietvaros paredzētā atbalsta pasākumu teritoriālā diferenciācija, kā arī Norvēģijā īstenotie teritoriālās diferenciācijas pasākumi attālu un mazattīstītu teritoriju attīstības veicināšanai. Pēc sniegtajām prezentācijām notika diskusija par nepieciešamajiem atbalsta pasākumiem attālās un mazattīstītās teritorijās, lai piesaistītu kvalificētu darbaspēku un uzņēmējus, tostarp iespējām Latvijā pārņemt Norvēģijas pieredzi.

Diskusijā piedalījās pārstāvji no Norvēģijas Vietējo pašvaldību un modernizācijas ministrijas, Latvijas nozaru ministrijām, plānošanas reģioniem, Latvijas Pašvaldību savienības un Latvijas Lielo pilsētu asociācijas, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas lauku foruma.

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
21.02.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta