Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Fondi un investīcijasEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģu finanšu instrumentsEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas Finanšu instruments 2009.-2014. gadāReģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrādeJaunumi
 
 
 
Notikusi Norvēģijas finanšu instrumenta programmas otrā Vadības komitejas sanāksme
12.12.2014

2014. gada 12.decembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija organizēja Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.–2014.gada perioda programmas* līdzfinansētā projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” (turpmāk – Projekts) otro Vadības komitejas sanāksmi.

Vadības komitejas ietvaros tika apskatīts Projekta aktivitāšu ieviešanas progress, novērtēti Projekta īstenošanas rezultāti un pieņemti lēmumi par nepieciešamām izmaiņām Projekta aktivitāšu īstenošanā, lai nodrošinātu rezultātu sasniegšanu gan Projekta, gan programmas līmenī.

Vadības komitejas darbā piedalījās Projekta parteri – visi Latvijas plānošanas reģioni, Oppland un Aust-Agder reģionālā līmeņa pašvaldības, kā citas valsts un nevalstiskās organizācijas, piemēram, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Lielo pilsētu asociācija un Latvijas Pašvaldību savienība.

Projekta īstenošanas periodā kopumā plānotas trīs Vadības komitejas sanāksmes, pirmā sanāksme norisinājās š.g. 14.februārī, bet trešā sanāksme notiks nākamā gada beigās.

* Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.–2014.gada perioda programma „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm”


Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
18.02.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta