Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Fondi un investīcijasEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģu finanšu instrumentsEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas Finanšu instruments 2009.-2014. gadāReģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrādeJaunumi
 
 
 
VARAM aicina piedalīties uzņēmējdarbības veicināšanas semināros Zemgalē
28.09.2015

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) 2015. gada oktobrī aicina piedalīties apmācības programmas „Zināšanu eņģeļu” seminārā par uzņēmējdarbības veicināšanu, kas notiks Jelgavā, Jēkabpilī un Bauskā*.

Plānotie semināri:

  • 8. oktobrī un 5. novembrī – Jelgavā;
  • 9. oktobrī un 6. novembrī – Jēkabpilī;
  • 15. oktobrī un 12. novembrī – Bauskā.

Pasākumam ir aicināti pieteikties Zemgales plānošanas reģiona, pašvaldību, nevalstisko organizāciju darbinieki, profesionālo izglītības iestāžu un augstskolu mācībspēki, kā arī vecāko kursu audzēkņi.

Semināriem var pieteikties šeit:

Apmācību programmā plānotas lekcijas, labās prakses piemēri, radošās domāšanas metodes, simulāciju spēles, praktiski darbi komandās, komandu darbu prezentācijas un diskusijas.

Sagaidām, ka pēc semināra to dalībnieki spēs patstāvīgi sniegt konsultatīvu atbalstu par konkurētspējīgas uzņēmējdarbības izveides un attīstības pamatprincipiem, kā arī jaunu biznesa modeļu formām idejas komercializēšanai. Tāpat paredzams, ka pasākuma dalībnieki būs guvuši informāciju par radošas domāšanas metodēm biznesa idejas pilnveidei, investīciju piesaistes un inovācijas atbalsta instrumentiem.

 Papildus jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Edgaru Sprukstu: tālr. 66016768, e-pasts Edgars.Spruksts@varam.gov.lv.

Seminārs ilgs divas dienas. Lai pilnvērtīgāk un efektīvāk apgūtu zināšanas un saņemtu apliecinājumu par apmācību semināru noklausīšanos, pasākums ir jāapmeklē abas dienas.

*Apmācību tiek finansētas ar Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” (turpmāk – projekta) ietvaros. Šī projekta mērķis ir stiprināt Latvijas pašvaldību un reģionu kapacitāti un sniegt atbalstu uzņēmējdarbības veicināšanas jautājumos. Projekta īstenotājs ir VARAM sadarbībā ar Latgales, Vidzemes, Rīgas, Zemgales un Kurzemes plānošanas reģioniem. Projekta partneri Norvēģijā – Norvēģijas Pašvaldību un modernizācijas ministrija, Oppland reģionālā līmeņa pašvaldība un Aust-Agder reģionālā līmeņa pašvaldība. Kopējās projekta izmaksas - 1 172 029 EUR.

Pievienotie faili:
 
Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
18.02.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta