Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Fondi un investīcijasEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģu finanšu instrumentsEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas Finanšu instruments 2009.-2014. gadāReģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrādeJaunumi
 
 
 
Aicinām apmeklēt jaunu tīmekļa vietni Invest.Latgale.lv un iepazīties ar investīciju katalogu „Investē Baltijas Ezeru Zemē - Latgalē”
21.09.2016

Projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” ietvaros uzņēmējiem un investoriem, kā arī citiem interesentiem ir pieejama biznesam veltīta tīmekļa vietne www.invest.latgale.lv.

Šī tīmekļa vietne ir veidota, lai nodrošinātu aktuālās informācijas pieejamību, kas būtiska uzņēmējiem, potenciālajiem investoriem un pašvaldībām. Tīmekļa vietne www.invest.latgale.lv piedāvās iespēju potenciāliem investoriem izvērtēt un izvēlēties iespējamos investīciju objektus Latgalē, kā arī potenciāliem Latgales investīciju meklētājiem tiešsaistē piedāvāt savus investīciju objektus investoriem.

Papildinot jau šobrīd plaši pieejamo informāciju par investēšanas un biznesa iespējām Latgales reģionā, ir izveidots arī investīciju katalogs „Investē Baltijas Ezeru Zemē - Latgalē” 3 valodās – latviešu, angļu un krievu (pieejams šeit: http://latgale.lv/lv/files/download?id=3374). Katalogs sniedz daudzpusīgu informāciju par Latgales reģionā pieejamiem resursiem (gan dabas, finanšu un infrastruktūras), informācija par Rēzeknes speciālo ekonomisko zonu, informācija par investīciju objektiem u.c. tēmām.

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
18.02.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta