Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Fondi un investīcijasEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģu finanšu instrumentsEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas Finanšu instruments 2009.-2014. gadāReģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrādeJaunumi
 
 
 
Madonas novada pašvaldība ar zīmolu „Ražots Madonā” piedalījās starptautiskajā pārtikas industrijas izstādē RIGAFood 2016
21.09.2016

Izmantojot projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde atbalstu, Madonas novada pašvaldība šī gada 7.-10.septembrī piedalījās starptautiskajā pārtikas industrijas izstādē RIGAFood 2016.

Madonas novada pašvaldība šajā izstādē piedalījās ar savu veidoto zīmolu „Ražots Madonā” un pārstāvēja astoņus Madonas novada pārtikas ražošanas uzņēmumus. Madonas novads ar šo zīmolu izstādē piedalās jau trešo gadu. Šogad zīmolu ‘’Ražots Madonā’’ pārstāvēja AS ‘’Lazdonas piensaimnieks’’, SIA ‘’Madonas Karameles’’, SIA ‘’Madonas alus darītava’’ (zīmols – ‘’Baudalus’’), SIA ‘’Madonas alus’’ (zīmols – ‘’Madonas alus’’), IK ‘’55 Mārītes’’, ZS ‘’Jāņkalni’’, biedrība ‘’Madonas novada gaļas ražotāju apvienība’’ un SIA ‘’Madonas patērētāju biedrība’’ ražotne ‘’Madonas maiznieks’’.

Izstādes mērķis bija meklēt jaunus noieta tirgus un sadarbības partnerus, kā arī iepazīstināt izstādes apmeklētājus ar savu produkciju un jaunumiem. Pasākuma laikā uzņēmējiem bija iespēja arī apmeklēt seminārus, piedalīties kontaktbiržās, iepazīties ar pārtikas industrijas pārstrādes un iepakojuma iekārtām, kā arī apmeklēt citu ražotāju ekspozīcijas, lai iepazītos ar konkurentu piedāvājumu, vai meklētu jaunus sadarbības partnerus.

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
21.02.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta