Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Fondi un investīcijasEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģu finanšu instrumentsEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas Finanšu instruments 2009.-2014. gadāReģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrādeJaunumi
 
 
 
Noslēgušies reģionālie biznesa ideju konkursi “Biznesa ekspresis”
21.12.2016

Pēdējie 3 mēneši ir bijuši izaicinājumiem, emocijām un sasniegumiem bagāti! To laikā tika attīstītas idejas, kas gan iedvesmoja, gan pārsteidza. Praktiski, inovatīvi un radoši risinājumi, kas vēlreiz apliecināja mūsu līdzcilvēku neierobežoto domu lidojumu!

13.decembrī Liepājā “Lielais dzintars” koncertzālē norisinājās Kurzemes reģiona konkursa fināls, kurā pirmo vietu un 5000 EUR naudas balvu iegūst Egija Gitendorfa ar biznesa ideju par pārtikas produkta ražošanu, kā saturā atrodams augsts olbaltumvielu, dzelzs, B12 vitamīnu un šķiedrvielu daudzums! Godpilno otro vietu ir izpelnījusies ideja “Stand Up Paddle“ un tās autore Alise Krūmiņa, kura ieguva 3000 EUR, savukārt trešajā vietā ierindojas Līva Smilgzieda ar biznesa ideju “Mantu uzglabāšana un sauļošanās krēslu īre Ventspils pludmalē” un savā īpašumā iegūst 2000 EUR tālākai biznesa attīstīšanai.

Kurzemes reģiona biznesa ideju konkursa “Biznesa ekspresis” uzvarētāji

14.decembrī Zemgales reģiona konkursa fināls norisinājās Jelgavā, Kompetenču attīstības centrā, klātesot gan konkursa dalībnieku atbalstītājiem, gan skatītājiem no malas. Pirmo vietu un 5000 EUR naudas balvu izcīnīja Ralfs Rogaļevs ar biznesa ideju par kuba lampu – inovatīva dizaina priekšmetu mājai un birojam! Otro vietu ieguva Raivja Andersona biznesa ideja audzēt un pārstrādāt dažādus garšaugus, kurš savas idejas īstenošanai ieguva 3000 EUR, bet godpilno trešo vietu izpelnījās Irēna Romanovska ar biznesa ideju izgatavot gleznu un grafiku atdarinājumus pēc klientu iesniegtajām digitālajām fotogrāfijām, tādejādi savā īpašumā iegūstot 2000 EUR tālākai biznesa attīstīšanai.

Zemgales reģiona biznesa ideju konkursa “Biznesa ekspresis” uzvarētāji

15.decembrī konkursa “Biznesa ekspresis” trešais fināls norisinājās Valmiermuižas alus darītavā, Valmiermuižā. Vidzemes plānošanas reģiona finālā pirmo vietu ieguva Elizabete Rubene, kura plāno ražot dabiskas izcelsmes ziedes cilvēku labākajiem draugiem - suņiem! Elizabete Rubene savā īpašumā saņems 5000 EUR, ko varēs izlietot, lai sekmētu tālāku biznesa attīstību! Otro vietu un 3000 EUR ieguva Simona Vanaga ar biznesa ideju par uzņēmuma “REVIVE textile” izveidošanu, kas ražos inovatīva dizaina interjera priekšmetus aktuālajā minimālisma stilā, izmantojot pārstrādātus tekstilmateriālus un apģērbus, savukārt godpilnajā trešajā vietā ierindojās Andris Vilcāns ar biznesa ideju par velosipēda sakabes izgatavošanu, kas savienotu vecāka velosipēdu ar bērna velosipēdu. Viņš tālākai biznesa attīstībai saņems 2000 EUR!

Vidzemes reģiona biznesa ideju konkursa “Biznesa ekspresis” uzvarētāji

19.decembrī Daugavpils pilsētas domē norisinājās konkursa Latgales plānošanas reģiona fināls. Par konkursa uzvarētāju Latgales plānošanas reģionā kļuva Oskars Mežnieks ar biznesa ideju par skaidu jumtu ražošanu, klāšanu un klāšanas meistarklašu organizēšanu Latvijas, īpaši Latgales māju saimniekiem un Dzimtas māju atjaunotājiem, iegūstot 5000,00 EUR savas idejas īstenošanai. Otro vietu un 3000,00 EUR naudas balvu savas idejas attīstīšanai ieguva Jānis Silabriedis ar biznesa ideju par augļu un ogu sulu spiešanas, pasterizēšanas un iepakošanas pakalpojumiem Latgales reģiona mājsaimniecībām. Trešo vietu un 2000,00 EUR naudas balvu ieguva Alvis Ivanovs ar biznesa ideju par alternatīvās izglītības un viedo tehnoloģiju skolas izveidi – Latgales Kodēšanas skola “HackerDojo”.

Latgales reģiona biznesa ideju konkursa “Biznesa ekspresis” uzvarētāji

20.decembrī Rīgas domē norisinājās piektais un noslēdzošais konkursa "Biznesa ekspresis" reģionālais fināls. Par konkursa uzvarētāju Rīgas plānošanas reģionā kļuva Viktors Bikovs ar biznesa ideju par bezpilota lidojošo aparātu (BPLA) programmas nodrošināšanas izstrādi, ar kuras palīdzību var plānot un veikt automātiskos lidojumus. Otro vietu un 3000,00 EUR naudas balvu savas idejas attīstīšanai ieguva Elīna Rūtentāle ar biznesa ideju par specializētu izpletņlēkšanas apģērbu izgatavošanu. Trešo vietu un 2000,00 EUR naudas balvu ieguva Pēteris Jansons ar biznesa ideju par bērniem domātas atbilstoša izmēra rotaļu mājas izveidi, kuru iespējams modificēt, padarot lielāku un piemērojot bērna vajadzībām, tam augot.

Rīgas reģiona biznesa ideju konkursa “Biznesa ekspresis” uzvarētāji

 

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
21.02.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta