Preses relīzes

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) 2017.gada jūnijā organizēs vairākus seminārus potenciālajiem projektu iesniedzējiem Latvijā un Krievijā. Semināros tiek aicinātas piedalīties visas Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas teritorijā esošās organizācijas, kas vēlas vairāk uzzināt par pieteikšanos noteikumiem. 

Semināra laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmu, galvenajām prasībām projekta idejas pieteikuma izstrādei un iesniegšanai, tās vērtēšanas kritērijiem un kārtību. Tiks sniegts arī praktisks ieskats, kā pareizi aizpildīt projekta idejas pieteikuma formu.

Semināru norises vietas:

6.jūnijā Valmierā, viesnīcā “Wolmar”8.jūnijā Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors”13.jūnijā Sanktpēterburgā, viesnīcā “The Courtyard St. Petersburg Vasilievsky”15.jūnijā Pleskavā, viesnīcā “Dvor Podznoeva”

Semināri Rēzeknē, Sanktpēterburgā un Pleskavā ietvers arī partneru tīklošanās aktivitātes, kuru mērķis ir dot iespēju potenciālajiem projektu partneriem apmainīties ar projektu idejām un atrast jaunus partnerus kopīgu pārrobežas sadarbības projektu īstenošanai. Īpaši aicinātas apmeklēt seminārus Pleskavā un Sanktpēterburgā ir tās organizācijas, kuras meklē projektu partnerus no Krievijas.

Semināru darba valoda Valmierā un Rēzeknē ir latviešu valoda, bet Sanktpēterburgā un Pleskavā –  krievu valoda. Dalība semināros ir bezmaksas.

Lūdzam reģistrēties semināriem, aizpildot reģistrācijas formu elektroniski, ne vēlāk kā trīs darba dienas pirms semināra norises datuma, kuru plānojat apmeklēt. Reģistrējoties nepieciešams mājas lapā publicēt īsu projekta idejas aprakstu.

Informācija par Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmu, kā arī pasākumu dienas kārtības ir pieejamas programmas mājas lapā.

Plašākai informācijai:
Dace Spēlmane
Latvijas-Krievijas programmas nodaļa
Tālr. (+371) 66 016 779
E-pasts: dace.spelmane@varam.gov.lv