Dabas aizsardzība Fondi un investīcijas
Kolāža

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina piedalīties seminārā “ES fondu ieguldījums Baltijas jūras piekrastes attīstībā”, kas notiks šī gada 13. oktobrī no plkst. 10:00-13:00 tiešsaistē ZOOM platformā. 

Seminārs tiek organizēts, lai vērtētu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" prioritārā virziena "Vides aizsardzības un resursu izmantošanas efektivitāte" 5.5.1. specifiskā atbalsta mērķa "Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus" (turpmāk - 5.5.1.SAM) otrās atlases kārtas rezultātus piekrastes pašvaldībās. Pašlaik no 28 piekrastes vietām, kurās ir paredzētās investīcijas 5.5.1.SAM otrās atlases kārtas ietvaros, būvdarbi ir pabeigti 25 ieguldījumu vietās. Tuvākajos mēnešos būvdarbi tiks pabeigti vēl vienā objektā. Līdz ar to, sagaidot 2022. gadu, būvdarbi būs pabeigti 93% no ieguldījumu vietu skaita.

Seminārā 5.5.1.SAM otrajā kārtā attīstītie objekti būs skatāmi video sižetos un savā pieredzē dalīsies objektu attīstītāji – sadarbības projektu koordinatori. Semināra programma pieejama šeit.

Ainām pieteikties semināram līdz 11.oktobrim! Reģistrācija: https://forms.gle/Kz3tJkHUzXAZJjKj6.

Semināra pieslēgšanās saite reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta uz norādītajiem e-pastiem dienu pirms semināra.

Papildus informācija, sazinoties ar Telpiskās plānošanas un zemes pārvaldības departamenta vecāko eksperti Daci Grantu: 67026553, 29189910, dace.granta@varam.gov.lv