logo

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija 2017.gada 7.jūnijā organizē Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumenta programmas “Nacionālā klimata politika” noslēguma konferenci. Dalībai pasākumā aicinām pieteikties pārstāvjus no valsts institūcijām, pašvaldībām, zinātniskajām un izglītības institūcijām, nevalstiskajām organizācijām, medijiem, komersantiem un citus interesentus.

Konferences mērķis ir informēt sabiedrību par paveikto programmas īstenošanas laikā un sadarbības pieredzi ar Norvēģiju klimata pārmaiņu jomā. Tāpat konferencē plānotas aizraujošas debates un radošās aktivitātes, kur dalībnieki varēs radošajās darbnīcās izpētīt un novērot klimata pārmaiņas un uzzināt, kādi ir šo pārmaiņu būtiskākie iemesli un sekas. Vēl dalībniekiem būs iespēja izmēģināt dažādus ar klimata jomu saistītus interaktīvus eksponātus. Radošās aktivitātes tiek nodrošinātas sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku un biedrību “Homo ecos”.

Pieteikties dalībai konferencē aicinām līdz 2017. gada 26.maijam, reģistrējoties elektroniski šeit.

Pasākuma darba kārtība pieejama šeit.

Papildus informāciju par konferences norisi un programmu varat saņemt, sazinoties ar VARAM Attīstības instrumentu departamenta Nacionālo un ārvalstu atbalsta instrumentu nodaļas vecāko ekspertu Jāni Gorbunovu  e-pasts: janis.gorbunovs@varam.gov.lv, tālr. 67026485.

Konference tiek finansēta EEZ finanšu instrumenta programmas “Nacionālā klimata politika” ietvaros.