NFI projekts
logo

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) 2016. gada 13.oktobrī organizē konferenci par Latvijas reģionu attīstības izaicinājumiem un to risinājumiem. Uz pasākumu aicinām pieteikties pašvaldību un plānošanas reģionu attīstības plānošanas un projektu speciālistus, pašvaldību vadītājus, izpilddirektorus un citus interesentus.

Konference notiks VARAM telpās, Peldu ielā 25, Rīgā.

Pasākuma mērķis ir informēt par VARAM īstenotā projekta* sasniegto rezultātu pienesumu plānošanas reģionu un pašvaldību attīstībā, sniegt iespēju plānošanas reģioniem un pašvaldībām dalīties savstarpējā pieredzē, kā arī diskutēt par būtiskākajiem un aktuālākajiem izaicinājumiem un to risinājumiem teritorijas attīstības plānošanā Latvijas reģionos.

Tā kā vietu skaits pasākumā ir ierobežots, interesentus lūgums līdz 2016. gada 7.oktobrim pieteikties, aizpildot reģistrācijas anketu saitē: http://ej.uz/noslegumakonference. Pēc reģistrācijas dalībniekiem tiks nosūtīts apstiprinājums dalībai pasākumā.

Ja rodas papildus jautājumi, aicinām sazināties ar Lauru Dimitrijevu pa tālr. nr.: 67026493 vai rakstot uz e-pastu: laura.dimitrijeva@varam.gov.lv.

*Pasākums finansēts Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.–2014.gada perioda programmas "Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm" projekta „Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana” ietvaros.   

Laura Jansone
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026418
E-pasts: prese@varamg.vo.lv