NFI projekts

2017.gada 9–10.janvārī Lillehammerē norisinājās Norvēģijas finanšu instrumenta programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” (programma) Sadarbības komitejas sēde, kurā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ar Norvēģijas programmas partneriem – Norvēģijas Civilās Vietējo un reģionālo varas  iestāžu asociāciju – apsprieda programmas īstenošanas progresu.

Sadarbības komitejas sēdes dalībnieki pārrunāja ar programmas īstenošanu saistītus jautājumus, kā arī Norvēģijas puse atzinīgi novērtēja projektu ietvaros sasniegtos rezultātus, kas veicina Latvijas reģionu attīstību vides, uzņēmējdarbības, investīciju un attīstības plānošanas jomās.
 

attēls

Sadarbības komitejas sēde

Sēdes otrajā dienā dalībnieki Lillehammerē apmeklēja brīvdabas muzeju Maihaugen, lai iepazītos ar Norvēģijas kultūrvēsturisko mantojumu. Tāpat arī dalībnieki apmeklēja kopienu Lucky Naeroset, kas guvusi plašu publicitāti Norvēģijā saistībā ar kopienas neparastajiem, atjautīgajiem paņēmieniem vietējā ciema un kopienas stiprināšanai.

attēls

Sadarbības komitejas sēdes dalībnieki apmeklē kopienu Lucky Naeroset