NFI projekts
logo

Latvijas aktīvākās kopienas un tālredzīgākās pašvaldības nedaudz ilgāk kā gadu ir piedalījušas VARAM sadarbībā ar biedrību “Urban Institute” īstenotajās apmācību programmās, strādājot pie jauniem sadarbības modeļiem dažādos mērogos. VARAM un biedrība „Urban Institute” š.g. 18.septembrī ielūdz  uz noslēdzošo starppašvaldību sadarbības un vietējo kopienu apmācību programmu noslēdzošo semināru.

Seminārs notiks 18.septembrī plkst. 09.00 - 16.30, RTU Arhitektūras un pilsētbūvniecības fakultātes telpās Rīgā, Āzenes ielā 18.

Par savu ierašanos lūdzam Jūs darīt zināmu aizpildot reģistrācijas anketu. 

Uz semināru aicinām ikvienu, kuram interesē Latvijas pilsētu un reģionu attīstība esot gatavam uz šķietami zināmo palūkoties pavisam jaunām acīm – jauni sadarbības modeļi un jaunas apņemšanās ir mūsu kopīgais mērķis labākai rītdienai. Seminārā tiek aicināti piedalīties pašvaldību darbinieki (projektu vadītāji, ekonomisti un plānotāji), visu iepriekšējo apmācību programmu dalībnieki, kā arī citi interesenti, kas vēlas piedalīties aktivitātēs, kas veicina savas pašvaldības un kopienas attīstību.

Papildus informācija: urbaninstitute.lv/final

Lūdzam jau savlaicīgi pieteikt savu dalību, kā arī tālāk izplatīt šo informāciju savu kolēģu vidū. 

Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Vienlaicīgi VARAM vērš uzmanību Latvijas pašvaldībām, ka š.g. 29.-30.oktobrī, Bauskā tiks organizēta konference, kurā tiks aicināti piedalīties visu Latvijas pašvaldību pārstāvji, lai diskutētu par pašvaldībām aktuālajiem jautājumiem, kā arī pašvaldības kapacitātes stiprināšanas un uzņēmējdarbības veicināšanas nozīmi un nepieciešamību Latvijas reģionu, novadu un pilsētu ilgtspējīgajai attīstībai.