NFI projekts
logo

Š.g. 24.septembrī, Lapmežciema Tautas namā, Liepu ielā 2, Lapmežciemā, Engures novadā no plkst.10.40 norisināsies Rīgas plānošanas reģiona rīkotais seminārs/diskusija par cilvēku drošību un glābšanu Baltijas jūras piekrastē Rīgas plānošanas reģionā.

Seminārs/ diskusija tiek rīkots Cilvēku drošības un glābšanas plāna Baltijas jūras piekrastei Rīgas plānošanas reģionā izstrādes ietvaros un tiek finansēts no Norvēģu finanšu instrumenta projekta Nr.4.3.-24/NFI/INP-002 „Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana” līdzekļiem.

Dalībnieku pieteikšanās: līdz šā gada 21.septembrim, nosūtot kontaktinformāciju uz e-pastu lita.cielava@rpr.gov.lv, vai aizpildot tiešsaistes reģistrācijas anketu http://ej.uz/CDGP_sanaksme_25_09_2015.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Rīgas plānošanas reģiona eksperti cilvēku drošības un glābšanas plāna izstrādē Litu Cielavu (e-pasts: Lita.Cielava@rpr.gov.lv , mob.: 26319500).