21.07.2014

21. jūlijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā Peldu ielā 25., 409. telpā no plkst.10:00 līdz 14.00. notiks LIFE programmas informatīvais seminārs ar mērķi informēt par jauno LIFE regulu, atšķirībām no iepriekšējo gadu LIFE+ programmas, kā arī sniegt aktuālu informāciju par projektu pieteikumu gatavošanu un iesniegšanu.

Semināra mērķis ir atbalstīt LIFE programmas finansējuma apgūšanu Vides un Klimata pasākumu apakšprogrammās. LIFE programmas 1.periodā kopā visiem projektiem Eiropas Savienībā (ES) Vides apakšprogrammai paredzēti 1 347 074 499 EUR un Klimata pasākumu apakšprogrammai 449 167 501 EUR. Seminārs sniegs iespēju iegūt informāciju un izpratni par LIFE programmu, tās galvenajiem elementiem un finansēšanas iespējām, saņemt informāciju par uzaicinājumiem iesniegt projektus, un, jo īpaši saņemt skaidras norādes attiecībā uz pieteikšanās procesu – prioritārās jomas, projektu veidi, finansēšanas mehānismi un finansējuma mērķi.

Plašāk lasiet šeit!   

 

Semināra materiāli

Lai VARAM varētu vieglāk strukturēt iespējamo atbalstu projektu pieteikumu rakstītājiem, kā arī veicinātu projektu ideju izplatību un partneru meklēšanu, VARAM lūdz iesniegt koncepcijas pēc noteiktas formas līdz 1.augustam: