Land sea act

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) Telpiskās plānošanas un zemes pārvaldības departaments kopā ar Tallinas Universitāti 20.oktobrī rīko tiešsaistes apmācības par sauszemes un jūras mijiedarbību telpiskajā plānošanā, projekta “Land-Sea-Act” jeb “Sauszemes-jūras resursu sasaiste Zilās izaugsmes sekmēšanai piekrastē” ietvaros. Apmācībām aicināti pieteikties teritorijas plānotāji, plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību pārstāvji, kurus interesē tēmas par Zilo izaugsmi, piekrastes un jūras vidi un tūrismu, atkrastes vēja parkiem jūrā un piekrastes kultūras mantojumu.

Apmācības notiks angļu valodā un tās laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar projekta Land-Sea-Act gadījumu izpētēm un apgūs metodes par kultūras vērtību un ekosistēmu pakalpojumu kartēšanu, pielāgošanos klimata pārmaiņām, kā arī piekrastes teritorijas un scenāriju veidošanas paņēmieniem.

Apmācības notiks tiešsaistē  20. oktobrī 14:00-17:00, 21. oktobrī 10:00–16:00 (EEST). Interesenti ir aicināti pieteikties, aizpildot anketu šeit.

Apmācību programma pieejama šeit , plašāka informācija atrodama šeit.

Informācija projektu latviešu valodā pieejama  šeit, angļu valodā –  šeit.

Pēc apmācībām būs pieejams dalības sertifikāts.

 

Vairāk informācijas, sazinoties ar apmācību organizatoriem:

Anu Printsmann (Tallinas Universitāte) anu.printsmannn@tlu.ee

Margaritu Vološinu (VARAM) margarita.volosina@varam.gov.lv