Preses relīze Valsts vides dienests
seminārs

Valsts vides dienests un “Baltijas metāllūžņu pārstrādātāju asociācija” aicina pieteikties informatīvajam semināram, kas notiks šī gada 8. decembrī plkst. 10.00. Semināra laikā tiks prezentēts "Praktiskais ceļvedis metāllūžņu un nolietoto transportlīdzekļu pareizai klasificēšanai” un “Metāllūžņu apsaimniekošanas laukuma standarts”. Semināra norises vieta - konferenču centrā “ATTA CENTRE” Krasta ielā 60, Rīgā.  

Semināra mērķis ir uzlabot metāllūžņu un nolietotu transportlīdzekļu apsaimniekošanu Latvijā, lai tādā veidā veicinātu metāllūžņu un nolietoto transportlīdzekļu plūsmas izsekojamību un caurredzamību. 

Izstrādātais metāllūžņu apsaimniekošanas laukuma standarts veidots kā rokasgrāmata metāllūžņu laukuma ierīkošanai, apsaimniekošanai un atskaišu iesniegšanai.  Savukārt praktiskais ceļvedis metāllūžņu un nolietoto transportlīdzekļu pareizai klasificēšanai izveidots ar mērķi radīt vienotu atkritumu kodu klasifikatoru, lai veicinātu pareizu metāllūžņu un nolietoto transportlīdzekļu klasificēšanu.    

Pieteikties semināram iespējams šeit: https://bmpa.lv/pieteikumi-seminariem/pieteikties?locale=lv 

Publikācija VVD mājas lapā: https://www.vvd.gov.lv/lv/jaunums/ar-vvd-dalibu-notiks-seminars-praktiskais-celvedis-metalluznu-un-nolietoto-transportlidzeklu-pareizai-klasificesanai-un-metalluznu-apsaimniekosanas-laukuma-standarts

Karīna Dvorjaņinova
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Valsts vides dienests
Tel.+371  67084217
karina.dvorjaninova@vvd.gov.lv
www.vvd.gov.lv