Datums 3. oktobris
LaiksVisu dienu
Vieta Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils, Miera iela 1
Afišas_plakāts_Ražas_svētki_2

Aicinām visus, kas šogad vēlas paspēt savā dārzā iestādīt kādu dekoratīvo augu, augļu koku vai ogulāju - šeit noteikti atradīsiet meklēto! Stādu audzētāji no visas Latvijas piedāvās plašu stādu sortimentu - ziemcietes, puķu sīpolus, dekoratīvos skujeņus un citus augus. Būs iespēja iegādāties dārza instrumentus un darba apģērbu. Arī mājražotāji plašā izvēlē piedāvās savu produkciju – ikviens varēs iegādāties gardumus savā gaumē. Nacionālā botāniskā dārza stendā, kā ierasts, piedāvāsim mūsu pašu dārzā izlolotus stādus, bet vecās siltumnīcas ēkā, kas atrodas pie bērnu rotaļu laukuma, ierobežotā skaitā būs nopērkami telpaugi.

Kā jau vēsta gadatirgus nosaukums, godā tiks celtas dārzos izaudzētās dabas veltes. Jau tradicionāli Salaspils dabas draugu savienība rīkos konkursu par raženāko ķirbi un skaistāko rudens kompozīciju. Konkursa uzvarētāji tiks pie noderīgām balvām. Nāciet un priecējiet acis un sirdi!

Par muzikālo daļu rūpēsies jaunie ģitāristi no Lielvārdes, Ķeguma un Ogres, kas uzstāsies oranžērijā kopā ar skolotāju Daci Priedoliņu.

Pēc gadatirgus, plkst.15.00 oranžērijas sukulentu zālē uzstāsies Salaspils jauktais koris “Loja” ar savu dzimšanas dienas programmu “13 dziesmas, velna duci svinot”.

Visi laipni gaidīti!

Aicinām gadatirgus dalībniekus un apmeklētājus ievērot piesardzības pasākumus un rekomendācijas saistībā ar Covid-19 izplatību. Ievērosim distanci un izvairīsimies no drūzmēšanās!

Programma:

11:00 Muzicēs Dace Priedoliņa un jaunie ģitāristi no Lielvārdes, Ķeguma un Ogres (oranžērijas sukulentu zālē)
12:00  Smagākā ķirbja svēršana un  rudens kompozīciju konkursa uzvarētāju apbalvošana (oranžērijas laukumā)
Visas dienas garumā – rudens kompozīciju izstāde un Ražas svētku svinēšana kopā ar Salaspils dabas draugu savienību.

Afišas_plakāts_Ražas_svētki

Datums 3. oktobris
LaiksVisu dienu
Vieta Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils, Miera iela 1