Latvijas vides aizsardzības fonda projekts “Dzeramā ūdens iekārtu uzstādīšana dzerama ūdens piegādei Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas biroja ēkās”

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – ministrija)  un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija 2019. gada 5. aprīlī noslēdza vienošanos Nr.1-20/54 par projekta “Dzeramā ūdens iekārtu uzstādīšana dzerama ūdens piegādei Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas biroja ēkās” (Reģ.Nr. 1-08/19/2019) (turpmāk- Projekts) īstenošanu. Projekta plānotās izmaksas ir 13 180,00 EUR.

Projekta mērķis ir nodrošināt videi draudzīgu risinājumu dzeramā ūdens piegādes vajadzībām ministrijas darbiniekiem, uzstādot dzeramā ūdens Cool Touch iekārtas un atsakoties no polimērmateriāla pudelēs iepildīta dzeramā ūdens piegādes.

Projekta īstenošanai tika veikti iepirkumi par pieslēgumu izveidi Cool Touch iekāru uzstādīšanai, kā arī par videi draudzīgu dzeramā ūdens pudeļu, kuras izgatavotas no BPA-free plastmasas, iegādi izdalīšanai ministrijas darbiniekiem – kā reprezentācijas materiālu zaļās apziņas veicināšanai.

Līgums par pieslēgumu izveidi Cool Touch iekāru uzstādīšanai tika noslēgts ar SIA “AJZ serviss”, dzeramā ūdens pudeļu piegādi – ar SIA “Pro-Baltic”.